bugün

Şimdi doğadaki kedi nüfusunun dengelenmesi lazim , bizim evin etrafında 30-40 tane var. 10-15 ken güzeldi ama şimdi resmen adamı delirtiyorlar.

Edit : bide bunlar köpeklerle anlaşmislar. iş birliği içinde yaşıyorlar. başka yerde birbirlerini yiyorlar. çocukken bir kedi 6-7 yavru yapar biri yaşardı. şimdi 4-5 i yaşıyor.

Edit 2 : madem belediyenin yapmasi yanlış. şu martilara öğretelim az işi kedi avlasinlar.
kis oncesi bir cok belediyenin yaptigi vahsi eylemdir, buna birilerinin dur demesi lazim.
Gerekliymiş. Peh! Madem doğadaki nüfusun dengelenmesi lazım önce insanlardan başlayın asıl dengesiz yayılan biziz çünkü. Gerçi bizim insanımızın aklı pek sivri onu da yapar şimdi ben böyle diyince.
Şişli Belediyesi Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi varken, insanın inanamadığı haberdir.
Bir kişi böyle demiş diye veterinerlik hizmetleri özveriyle çalışan bir belediyenin suçlanmasını doğru bulmuyorum. Daha çok araştırılması gerektiğini düşünüyorum.
yerinde bir eylemdir. kontrolsüz üreyip etrafa dağılacaklarına mikrop gibi uyutulsunlar. hiç kusura bakmasınlar burası hayvanat bahçesi değil. her yere saldırıyorlar insaf yahu.
güncel Önemli Başlıklar