bugün

sosyal medyada kendisini paylaşan şişko kadınlara uç noktada iltifat etmek, onları gereksiz yere kandırmaktır. bırakın zayıflasın, kilo versin, sağlıklı kalsın.
isteyen bir erkektir.
binevi yatırımdır. hani şu tekirdağ'dan arsa alıp da bir gün değerlenir diyen tipler gibi. belki bir gün zayıflar da taş gibi bir sevgilim olur diye şişko kadına yürümeye yeltenirler.
şişman seviyordur...herkes illa zayıf kadın sevecek diye bir kural mı var? hayatımdaki kadınlardan birine "çok zayıfladın kilolu halin daha iyiydi" demiş biriyim ben sonuçta...herkes kemik sevmek zorunda değil...
ayrıca "şişko" nedir ya? aklınca kilolu insanlarla dalga mı geçiyorsun acaba? başlık acilen şişman ya da kilolu şeklinde editlenmeli o şişko lafı silinmelidir. resmen hakaret bu.
yalan mıydı?
püh be...
Belki kilolu kızlardan hoşlanıyordur.
Şişman türbanlıya yaptığımdır. Bakalım tavlayabilecek miyim. Ayı gibi bir kızla kaçamaklı aşk oyunu oynuyorum. resmen şaka gibi amk ne hallere düştüm.
Şişko kadın demeyelim de yağ dokusu fazla gelişmiş diyelim.
yedekte bulunsun gün gelir lazım olur mantığıyla hareket edilen durumdur.
şişman kadınlara iltifat etmek onları çok mutlu eder. daha önce çok fazla iltifat almadıkları için söylediğiniz olumlu bir cümleyi dikkate alıp önemserler. belki de bütün gününü pozitif ve mutlu geçmesini sağlayabilirsiniz. eğer yüzü güzel bir kadın ise aslında onu tavlayıp ileriye yatırım yapabilirsiniz. ileride onu zayıflatabilirsiniz. seksi bir kadın hale gelir. kerem aktürkoğlu gibi değer kazanır. şuan ki mevcut tipinizle belki de seksi bir kadın tavlamak zordur. şişman ve güzel kadın tavlamak akıllıca olur. değer kazanınca sizden ayrılmaz. sağlam bir yatırım tavsiyesidir.
Bir sözlük erkeği söylüyorsa ciddidir. Samimidir.

Sarkık inek memesine bile oyhş olan var lan burda.
Balık etli hanımlardan bahsedilen durumdur.
memeleri büyük olur bir avantaj olarak düşünülebilir.
politik doğrucu sjw orospuların işidir.
Direk yüzüne baktığım için zaten güzel bulduğum dişiler.
sevinirler. neşe dolarlar. kilolu kadınların yüzleri daha güzeldir hatta.
(bkz: sjw) (bkz: social justice warrior)