bugün

bu seçenek erkeklere geldiyse t-shirt çıkarttırılır, ama gel gelelim bir kıza denk geldiyse vay haline soy soyabilirsen.
Şişenin üstüne oturmak için gösterilmesi gereken cesaret kadar yıpratıcı değildir.
(bkz: cok fazla yabanci film izlemek)

sisenin geldigi birey eger hafifte icmisse cesurumm ulan benn diye haykirip siseyi kendine sokabilir dikkat edilmesi gerekir.
karşılıgında okula yakın bi parkta çömlerin onde koşarak anırtılabilirsiniz.
Genelde soylenenler yapılmaz yok artık onu yapamam denilir.
sonu ceza evinde biten bir habere göre; cesareti seçen bir kızın üstünü çıkartan erkeklerin sonra fotoğraflarını çeken arkadaşları tarafından şantaj yapılmasıyla devam eden ve erkeklerin ceza evine düşmesine neden olan durum.
Genclerin sise cevirmeden de cesaretli olmasi dilegimizle.
gerçek ortamda söylemeyeceği lafları şişe çevirme denen absürt oyunda ortaya döken özgüven yoksulu mal insandır. amaç ise alinin ayşeye dolaylı yollardan yavşaması, oyun moyun ayağına birbirine dokunan gençlerin hafiften hafife tahrik olması.. falan vs.

nerden biliyorum çünkü o özgüven yoksulu mal benim. lisede bu oyunu kızlarla oynarkene bana taş gibi bir kız gelmişti. cesaretlik deyince çıkar ayakkabını vede çorabını ayaklarını 1 dakika masada tut dedim. kızın o anki kızarıp bozarması, herkesin bana ırsi sapık gözükle bakmasıda cabası. ama salak kız harbi çıkarıp koymuştu sıraya..

peki neden yapmıştım bunu. çünkü ben bir ayak fetişcisiydim.
güncel Önemli Başlıklar