bugün

Artvin Şehir Merkezinin hemen üzerinde bulunan Cerattepe ve Genya yaylarında çıkartılması planlanan madencilik faaliyetlerine tepki devam ediyor.
Maden şirketi tarafından yeni yıl münasebetiyle Artvin’de ki il Özel idaresi ve Belediye Meclis Üyelerine, Muhtarlara, bazı kurum amirlerine, siyasi parti başkanlarına, gömlek, kravat ve üzerinde yeni yılınızı kutlarız yazılı tebrik kartı hediye edilmişti.
Çok sayıda kişiye ulaşan hediye paketlerinin Maden şirketinden geldiğini öğrenen çevreciler, “maden şirketinin rüşvetini kabul etmiyoruz” gerekçesiyle iade ettiler. Artvin Valilik önünde basın açıklaması gerçekleştiren çevreciler, ardından hediye kutularını çöp poşetine doldurarak maden şirketinin kapısına boşalttılar haberi bir artvinliye yakışacak onurlu davranıştır.
konu ile ayrıntılı bilgi.
(bkz: http://www.coruhpostasi.n...elerini-iade-ettiler.html)
onurlu adamın yapacağı iştir.
Allasen sanki limuzin vermiş de iade etmişler altı üstü gömlek hacdan falan geldiğinde de giymiyorum geri gönderiyorum zaten bir gömleğe kanmamak olması gereken durum, kanarsan ayıp onurla ne alakası var diye düşündüren haberdir.

Edit: vizyonsuzluklara doyamıyorum. Zenginlik anlayışım gökdelenin tepesinde yaşayıp limizune binmek falan. Anneeaa nenemin hacdan getirdiği gömleği ütüle en iyisi sen.
güncel Önemli Başlıklar