bugün

"bu soruna kafa yorduğun kadar derslerinle uğraşsan takdir alırdın" diyorum ve bu söylemimle beni sıradanlaştırdın tebrik ediyorum.
yüzlerce şirinin, şirineye kaymasıyla gerçekleşen hadisedir. *
yamulmuyosam örgülüyü gargamel büyüyle yapmıştı. diğerleride eskiden büyüklerken tabiat ananın zaman makinesiyle geri döndürülemez olarak küçülmüşlerdi.

(bkz: bu sorunsal burda biter)
şirine diye bir hatun kişi aslında teorikmen yoktur. zira şirinler 'erkek' yaratıklardır. şirineyi de gargamel yapmıştır, büyüyle..
sonra nasıl olduysa o kırmızı örgülü velet çıktı ortaya..
hem ayrıca madem gargamel efendi büyüyle şirin yapabiliyor niye kaç bölümdür kendini yırtıyor şirinleri yakalayacağım diye yahu! yapsın yapsın yesin! *
bütün yükün şirinenin üstüne bindiği kesindir ama şirin babayla şirineyi düşünemiyorum.bi de sinirli şirinle. *
aslında sorunsal falan değildir. şirineyle şirin baba gecenin ilerleyen saatlerinde evlerinden çıkıp birbirlerini şirinlemektedirler. şirinlerin üreme sorunsalı da böylece çözüme kavusur.
şirine'nin ortam şirinine dönüşmesiyle sonlanacak hadisedir.
ay masmavi olduğunda bir şirin dünya'ya gelir ve yaşamını sürdürür. karakteristik özelliklerini de o anda kazanır.

(bkz: her sözlükte görülemez entryler)
(bkz: antiseks şirinler).
hikmetinden sual olunmaz şirin tanrı obur şirin ve ona bir eş belirler .bunlar mutlu mutlu tanrı katında dolaşırken obur şirin bir gün dayanamaz yasak elmayı yer.
şirin tanrı bunları dünyaya atar ceza olarak.obur şirin ve hava şirin dünyada bildiğimiz yoldan ürerler.ama hiç dişi şirin çocukları olmadığı için (leylek şirinleri pipisinden tutarak taşıdıgı için dişileri taşıyamıyor)tanrı şirin gargamel aracılığıyla şirineyi gönderir aralarına.ve sonra şirinenin rahmine üfler ve şirinler olur bu böyle gider..

(çocukların gözünde şirinler öpüşmez ,elleşmez bozmayın onların düşlerini..leyleklerde var işte..şıssttt duymasınlar.)
boyle bir sorunsal yoktur,cunku sirinler aseksuel varliklardir.
bununla ilgili derin bir inceleme icin

(bkz: donnie darko)
günün birinde topluca şirine ye saldırmalarıyla sonuçlanabilecek sorunsal.
aynı zamanda şirinleri hipneliğe teşvik eden sorunsal.tomurcuklanma öneriliyor.
bu salakların leylek arladaşları vardı yanlış hatrlamıosam.e leylekler getirio işte fazla karıştırmayın canım.
yoksa şirinenin şirinliği mi kalırdı? (bkz: folloş)
kırmızı örgülü saçları olan küçük şirini gargamel yapmıştı. gargamel baba gargamel baba! diye ortalıkta dolaşıyordu piç.
(bkz: bölünerek çoğalma)
(bkz: sporla üreme)
şirine'nin kısır çıkması durumunda söz konusu bile olamayacak hadise.
ormanda gezerken rahat durmamiz halinde gorecegimiz soylenen kucuk mavi yaratiklarin koyunde belli bir zamandan sonra bikac ufaklik gezmeye baslamisti..hani sirinenin hamileligini de gormedik,olay da gormedik..cocuk yapan bi zabaskometre varsa da bilmeliyiz hani usta sirin yaptiysa..bizi aydinlatsinlar arkadas
güncel Önemli Başlıklar