bugün

mutlaka bir yolunu bulur, yatılı okulda okumaz, daha çok dışarılarda oynar, kafamı gözümü toza toprağa bular, daha fazla bisiklete biner, daha çocuk gibi olurdum. kısaca (bkz: büyümeden yaşlanmak) gibi bir atayı yapmazdım...
fenerbahçe futbol altyapsına katılırdım.
bedavaya kazandığım dövüş sporları kurslarına ailem destek çıkamadığı için (malzeme, kıyafet vb. ) alternatif bi fon arardım.
var olan furbol becerimive hırsımı lisans alarak daha etkili kullanır meslek haline getirirdim. bu iki konu ölene kadar içimde ukde olarak kalacaktır.
Şaka maka 13 yaşındaki aklımla şuan namaz kılıyordum.dbdhd
O yaşlarda 13'ümde namaza başlarım, ilerde çalıştığım şirketten namazlar için camiye giderim şöyle böyle olur diye kurunuyordum.
O yaşlarda böyle olacağımı asla tahmin edemezdim tabi.
Ayrıca daha çok ders çalışırım diyenleri kınamak istiyorum, o yaştaki çocuğun derslere boğulmaya değil çocukluğunu yaşamaya ihtiyacı var.
Kızların yeni tomurcuklanan memelerini ellerdim.
seneye düşünürüm.
ara sıra okula gider, gittiğimde de tüm piçlikleri yapardım. ortaokulu tekrar okumama gerek yok amk zaten biliyorum. bide kızlarla arayı sıcak tutardım. sonra çevrende bi tane bile kalmayabiliyor. evet.
Hayırlı forumlar.
1. Taekwondo'ya başlardım.
2. Tiyatro kulüplerine kayıt olurdum.
3. Saçıma, başıma bir çeki düzen verirdim.
4. Bol bol kitap okurdum.
tekvando için belki de son şansım olurdu. o ya da başka bir savunma sporu kursuna yazılırdım. 13 çok geç bi yaş . şu yaşı 10 a çeksenize lan.
o zamanlar sbs denen gereksiz liseye geçiş sınavına hazırlanıyordum ve hiç ders çalışmıyordum. şu an o zamana dönsem yine ders çalışmam hatta diyorum ki iyi ki zamanında çalışmamışım. benim yaşıtlarım çalıştılar hepsi bir lise kazandı ama üniversite sınavında bir şey yapamadılar hatta ben onların bazılarından daha iyi puan aldım. asıl önemli olan bu sınav değil üniversite sınavıymış bunu fark ettim ve şimdi çalışıyorum. aptal sisteminin kölesi olmadığım için mutluyum.
hayatı görüp geçirdiğim için daha erken ölmeye bakardım.
annemin sözünden çıkmaz evimde otururdum böylece başıma saçma sapan olaylar gelmezdi.
oturduğumuz apartmanın girişindeki bayan kuaförünün "gel lan bu yaz yanımda çalış da iş öğren" teklifini kabul ederdim...
dişlerime daha iyi bakardım. Bu yaşımda 2 tane implant var ameneka.
+8 full efsun çeliği lonca demircisinde yakmazdim. Bu kadar ders cikarabilmisim hayattan arkadaslar.
Dikiş dikmeyi öğrenmeye başlardım.
Aklıma gelen her şeyi yapardım demek istiyorum, lakin yine bir bok yapamazdım.
Serap ı bir daha öperdim. Ve bir daha, bir kere daha.
aysenin saçını cekmez eteğini kurcalamazdım. nasıl beddua ettiyse nasıl ahı varsa 24 sene geçti hala belimizi doğrultamadık.
pişman değilim yine aynını yapardım.
Yine aynısını yapardım, fakat kendime 1-2 hobi edinirdim, giyim kuşamıma biraz çeki düzen verirdim, kendime bakardım, kızlarla takılmaya o yaşlarda başlardım, daha fazla kitap okurdum. Ne var ne yok bütün paramı Bitcoin’e yatırırdım.
aldığım harçlıkları toplar 18-19 yaşımda dolar alırdım. şimdi milyarder olmuştum. bir de belki güçlü bedenci char açıp hava bkları satsaydım. okudukta ne oldu?
(bkz: spor)