bugün

Bir plnack sabitini bilen erkek değildir.

Peki ben niye biliyorum aahshsh bu arada;

E= h x V
Umarım soğutmam kimseyi kendimden ama benimdir.
(bkz: entel dantel hareketler)
abooo, neler neler yazılmış. cahilliğiz gurur duyulası. sözlüğü açalım ve entelektüel ne demekmiş bir bakalım.

--spoiler--
Entelektüel, zekâsını ve analitik düşünme yetisini mesleği gereği ya da şahsî amaçlarına erişmekte kullanan kişi. 
--spoiler--

yani anladığımız şu, bu bahsettiğiniz erkek bir entelektüel değil. Önce bu konuda anlaşalım. şarap içmek, plak dinlemek, şiir yazmak bir insani entelektüel yapmadığı gibi, bu özellikleri yüzünden bir insana entelektüel demeniz de sizin cahilliğiniz.

`vintage sevdasına tutulmuş' demek de doğru olmaz. kaçınız 45'lik bir plaktan zeki müren dinledi? kaçınız düzgün bir şarap içti? Kaçınız düşüncelerinizi, bagiramadiklarinizi mısralara döktü?

kisaca: damak tadına uygun şarap içen, müzik dinlemeyi bilen, hislerini dile getiren erkekten başkası değildir.
Olayım olayım da anam izin vermiyor şarap marap terlikle kovalar, affetmez.
20. Yüzyılda sıkışıp kalmış olan erkektir.
milanın efsane onbirini sayamadıktan sonra, gerçek bir erkek değildir.
Sonra ıssız adam tribi atarlar! Issız adam triplerini gondiklediklerim. Evet.
Şiir yazarım, plak dinlerim, gramafon, glass harmonicaya kadar ama çay ve şarap içmem, röpdöşambrımı giyip serv i simin izlerken pupillerimle dark side a bakarım elimdeki zincifre kadehinden ateş kırmızısı dökülen ölüm şerbetinden yudumlarken, necronomikon okurum..
''Azizim, güzel atlar güzel şiirler gibidirler. Öldükten sonra da tersine yarışırlar, vesselam!'' ayrıca, bazı şairlerden de alıntı yapan erkektir.

hele bir de ikinci yeniciyse ruh eşim olabilir kendisi. bir çay içmek isterim.

bu arada sıkıcı da olmaması lazım. her şey yerinde güzel.
Ne kadar da can yücel erkek.
sıkıcı adamdır. abi hiç allandırıp ballandırmayın bal gibi sıkıcı adamdır. yan özentidir ya da bunun gerçekten hakkını veren bir elitisttir. kusura bakmayın her iki durumda da, bu ülkede yaşayan ciddi bir yığına için çoook sıkıcıdır.
çok 31 çeker.
ıssız adam style
kullanıcı adı da sakallarisiirlekarisikadam ise tam olur.
(bkz: yamanacak erkek arayanlar) başlığının zımni versiyonu.
Plakla alakam yok lan geç doğarak baştan kaybetmişim ben.
göbeklidir efendim.
artık olmayan erkektir. olsa da sevsek.
gerçekte var olmayan erkektir.
görüş olarak tasvip etmesem de, kalemlerinin gücünü bilir ve kabul ederim...
(bkz: ömer hayyam)
(bkz: nazım hikmet)
(bkz: neyzen tevfik)
Marjinal erkektir.
hepsini yaparım ama kimseye söylemem ben nasıl bir erkeğim peki.
(bkz: öyle bir geçer zaman ki soner) *
güncel Önemli Başlıklar