bugün

şiir'in kadınlara okunduğu ve kadınsal bir yapıda olduğu aşikar olup, tam tersi olarak bazı erkeklerinde sevdiği ve hoşlandığı düşünülürse işin içine kurt düşmemesi içten bile değildir. zira şiir sevmek erkek adama yakışmaz ve zaten bunu her erkeklik hormonları düzgün çalışan erkek kabul eder. bu mihmalde konuya devam edip mantık yürütürsek gay olma ihtimallerinin yakın olduğu da düşünülebilir.
Çok Düşük bir ihtimal.
- atilla ilhan .
- can yücel .
- cemal süreya .
- özdemir asaf .
- nazım hikmet .

daha*da birşey demiyorum listeyi bile uzatmıyorum .
emre aydın sever ve yazar. bir ibneliğini görmedik daha.
çok saçma ve gereksiz bir önerge. ihtimaller arasına bile alınmayacak bir şey.
Yılmaz odabaşı gibi adamın kare kökü duruyorken ortada, boş söylemdir.
O uzak göçebeler epeydir göçebeler deyip bitiriyorum.
şiir seven erkelerin gay olma ihtimalini düşünecek kadar homofobik olma ihtimaliyle eşdeğerdir.
pek yoktur. erkek adama yakışmaz gibi sığ bir cümle kurmak erkek adama yakışmaz asıl.

ulan öyle dedik de, futbol sevmeyen adam gaydir demesinler sonra..
tüm genellemeler gibi yanlıştır. ama şu var tabi, üstattır kendisi:
(bkz: murathan mungan)
çok doğrudur! ancak o erkekler şiir sevmeyen erkeklere göre daha çok kadınla birlikte olurlar. ayrıca sayı önemli değil, birlikte oldukları kadınları daha çok mutlu ederler.
tamamen yalan bir önermedir.
arada bir dinleyenlerde biseksuel diyebiliriz o halde.
şiirin atfedileni bayanlar olduğu için gay olma durumu olasılıksızdır.
dolmuşta,takside şoför yanına oturan erkeğin gay olma ihtimaliyle aynıdır.

nedir bu şoföre yakın olma çabası.
+ ben sana mecburum, bilemezsin, türkan.
- Şiir seven erkekler gay olabilirmiş, pis herif kandırdın beni.
+ wht fck !!!!!
bence kişilik sorunu var çoğunun! erkekliğini bilmem de!!!
düşük ihtimaldir. herhangi bir ihtimal dahilinde değildir. şiir sevmek, inceliğin göstergesidir, ibneliğin değil.
(bkz: bu başlığı açan adam kör oldu)
Gay tabiriyle hakaret ettiğini sanmaktır.
ibne de, götveren de olm, gay kesmez içindeki nefreti.
Balık burçlari ne kadar gaysa artık..
edebiyattan zerre anlamadığı için komplekse giren ve homofobik olan insanların aklına getirebileceği ihtimal.
Şiirden anlamaz ayıların bok atma yöntemidir. Şiirden anlamayanlarinda süzme mal olabileceği ihtimalini göz ardı edenlerin iftirasıdır.
şiir yazmakla alakası olmayan ihtimaldir. bu ihtimali varsayan sansar ünlü şairlerin mükemmel şiirleriyle karı kız tavlamaya çalışır.
şiir sevenler sofistike olan veya olma yolunda ilerleyen insanları aklıma getirirler, gay olma ihtimalleri de yüksek olabilir tabi...
ilginç bir ihtimaldir.