bugün

şeytanın, ara sıra ters giydiği pabuçtur. ters giydirebilen bu hünerli kişilere ise, günümüzde sıkça rastlamaktayız.
(bkz: şeytana pabucu ters giydirmek)
gidenler sayesinde bilgilemeyi düşündüğüm, dünyayı tehdit edecek bir unsur söz konusu olmadıkça gitmeyi düşünmediğim film. fatih ürek kadın kılığına girmiş. sürahi nine çakmaıs geldi biraz bana girdiği kılık.
izlenmek uğruna araba veren filmdir, gerisini siz düşünün artık,vasatın altında olduğunun farkında olması da birşeydir diyoruz ve üzerine çok düşünmeden geçiyoruz.
izleyene araba verilen film.
önyargıyla yaklaşılan filmdir...filmin yapımcısının arkadaşı ya da oyuncularında biri falan değilim ama fragmanının biraz da olsa umut vaadettiğini düşünüyorum...o burun kıvırıp ti ye aldığımız faih ürek vay anasını dediriyo valla fragmanda bile...haa olumsuz tarafları da var tabiki ama bu kesinlikle fatih ürek değil aysun kayacıdır.filme de gidicem *
dizisi de cekilecekmis cok yakinda.
http://www.loxol.tv/video..._seytanin-Pabucu-Fragmani
converse'dir.
26 Aralık'ta 200 kopyayla gösterime girecek olan film. Yapımcıları, ''6 Haftada, 6 Araba'' kampanyası başlattılar. Her hafta, piyasa değeri 20 bin YTL'e olan Dacia Sandero marka bir otomobil çekilişle bir seyirciye verilecek. biletle birlikte aldıkları şifreleri, ad ve soyadlarını da yazarak SMS yoluyla gönderek kampanyaya katılacaklar.
malum şahıs fatih ürek adını duyduğumda bile kusmamı sağlayan filmdir. fragman da tek dikkatimi çeken kaygısızlar daki eleman yalçın avşar olmuştur.
popülist bir yaklaşımla çekilfiği her halinden belli olan filmdir. eğer o filmin yapımcısı yönetmenin gişe bekliyorsa bu ülkenin insanına düpedüz hakaret ediyor demektir.
fatih ürek ve aysu kayacı'nın başroller de olduğu bir filmdir. buraya kadar sorun yoktur, fatih ürek gibi feminen bir karakterin, hacı kıyafeti ile film afişin de olması, aysu kayacı'nın ise ne hikmetse hemen film öncesinde piyasa da dolanan sözde telefonla çekilmiş çıplak fotoğrafları, şimdiden ne denli "boş" bir film olduğunun da göstergesidir kanımca. ucuz reklam oyunlarıyla çıkan, ucuz bir filmdir kısaca.
fragmana göre filmi yorumluyorum*. evet yapıyorum bunu. hazır bir iki üç;

aysun kayacı'nın memelerinin gerçekten oskarlık bir rol çıkardığı film. o nasıl diri bir oyunculuk öyle?..
(#4329686)

demek ki neymiş büyük konuşmamak gerekirmiş. ah ulan müjgan. yaktın beni. şimdi ne derim ben sözlüğe?

neyse efenim çok çok ama çok sevdiğim bir kız arkadaşımla gittik filme. dur sözlük. biz sadece arkadaşız. ne kadar ık mık etsem de ıssız adamı izlediğimizden mütebelit salondaki diğer bir film olan şeytanın pabucuna girdik.

--spoiler--

hikaye bölük pörçük. hacı abla'ya ne oldu? öğrenemedik. çok da tın ya. neyse.

filmde dikkatimi çeken 2 nokta vardı.

1) michael jackson esprisi.
2) görkem adlı şahsın tepkileri ve herkes susmuşken kendisini kaptırarak kanun çalması.

sonuç itibariyle. dünyayı tehdit eden bir unsur ya da filme gitmek isteyen bir kız arkadaşınız* yoksa gitmeyin.

--spoiler--
(bkz: prada)
türk sinemasında bir fiyasko örneğidir. harcanan emeğe, paraya yazıktır. *
gereksiz ve amaçsız türk filmlerinden biridir.
the ladykillers'den arak senaryosu ile çakma bir komedi-soygun filmi. fatih ürek dudaklarıyla oynuyor.
(bkz: dudak payı)
sadece aysun kayacı yüzünden seyredilen filmdir.
evet amaçsız bir film.evet harika bir senaryosu yok.ama baymayan can sıkıntısına izlenen filmdir.kutsal damacanadan,kadri'nin götürdüğü yere git filmlerinden çok çok iyi olandır.
imdb. puanı 3.6 olan filmdir.
dama atılandır.
şener şen'in başrolde oynadığı türk filmi.
fight club'den bile güzel filmdir.
Dün izledigimde bazi sahneleri güldüren film.
güncel Önemli Başlıklar