bugün

ancak şeytan zihniyetinde olan insanların yapacagı eylem. nede olsa dostu. kabul olurmu olmazmı bilemiyecegim.
dur eksilemeden önce lütfen bir oku.

ben dua etmedim. ama edeni biliyorum.

bundan dört veya beş sene öncesi. gene bir mübarek günlerden birisi. benden 3 yaş küçük bir arkadaş vardı. namazında niyazındaydı kendisi. o mübarek günün ertesi sabahı karşılaştık bir çay içmek için çay ocagına gittik.
çay ocagında ki muhabbet çok güzeldi. allah varya hatipligide çok iyidir bu arkadaşın. konuştugu zaman insanları etkilemesini bilirdi. lakin biraz problemi vardı, hafif saftı.
abi dün gece ne yaptın? mübarek gece sonuçta.
ııııhhh. ha dün mü? dogru dedin. ibadet yaptık, taat ve ibadetle meşkul oldum (senin yalanını ..)
abi ben sana bir şey diyecegim. lakin utanıyorum
söyle kardeş niye utanıyorsun
dün gece yatmadan önce dua etmeye başladım, aileme sevdiklerime, beni sevenlere hepsine isim isim dua ettim. tam duayı bitirecektim ki allahım dedim; biliyorum o günahkar, o sana asi gelmiş, o insanlara kötülügü emrediyor.
eeee(iç ses - benden mi bahsediyor lan).
onu affeyle allahım dedim. o dedigim şeytandı abi.ben dün şeytanın affedilmesi için dua ettim.
nasıl lan? sen şimdi şeytan için duamı ettin?
heeee
allah seni bildigi gibi yapsın

şimdi burada şeytana dua etmesinemi yanayım, yoksa adamın aklına şeytan bile gelmiş ben gelmemiş onamı yanayım.