bugün

babası tarafından erkek arkadaşı olduğu bahanesiyle ateşli silahla vurularak öldürüldü ve yol kenarına atıldı.

söylemeden geçmeyelim bu arada; haberlerde yazan cani baba, psikopat koca, ruh hastası sevgili değil, sadece erkek cinayeti.
hapishane köşesinde delirerek yıllarını geçirirsin umarım şerefsiz herif. evladına kıyan kansız.
baba ne demektir ? baba sığınaktır ya. allah belanı versin be şerefsiz. kıyamet kop artık be sende
Ankara'da yol kenarında cesedi bulunmuş 17 yaşındaki güzeller güzeli kızımız.

Babası erkek arkadaşı var diye 2 el ateş edip öldürmüş.

Bireysel silahlanma bu kadar kolay olmamalı. Gerçi bu psikopatlar, silah olmasa bıçakla öldürür, satırla öldürür.
Allah belasını versin böyle tiplerin. erkeğim diye, insanım diye dolaşırlar bir de.
klasik islam ülkesi vakasıdır.

yazık olmuş gencecik kıza...
gencecik kardeşimizi kara topraklara gönderen cani babası umarım gereken cezanın fazlasını alır.

bir hayat bu kadar basit değil, bir hayat bu kadar basit alınamaz..

mekanı cennet olsun!
Güzeller güzeli, gencecik bir kiz.
Hayatinin tam baharinda (sözde) babasi tarafindan öldürülmüs ve ceseti yolun kenarina birakilmis bir kiz.
Ben gibileri kiz babasi olmak icin yanip turusurken; böyleleri kiymetini bilmez.

Tabi ki; sevecek, asik olacak, hata yapacak ve bu hatalarindan hayati ögrenecek. Babalik görevini yerine getirip, ona kol kanat olmak yerine, onunla konusmak yerine; toplum baskisiyla gidip kendi kizini vurmak da neyin nesi? Yil 2020 ama kafa hala orta cagda.

Edit: babanin rahatsizligi sebebiyle olmus bir durummus. Babasi normalde iyi bir insan, kizina sahip cikan bir adammis.
Babaya hakaret edilmis gibi olmus bu entry. Hic birsey eskisi gibi olmayacak. Olan anneye oldu...
Babaymış, lanet olsun öyle babaya sanki kendi eşini evde hazır buldu siktiğimin malı
Eskilerin tabiriyle oğlu olan alcak kızı olan vercek olay bu kadar basit
normal veya anormal bir insan kız evladını sevgilisi var diye kafasına göre infaz edemez, etmemelidir. bak, normali bunun nedir biliyor musun? önce bir evladını uzaktan, uzağa ona çaktırmadan izler konuşur ağzından laf almaya çalışırsın, eğer ki anormal bir durum hissetmezsen çocuktur olacak tabi diyerek yine de takibi bırakmazsın. dalyarak sen kaç yaşında adamsın senin yaptığın işi sikeyim. bu olayın altından bir ton rezalet çıkabilir herkes hazırlıklı olsun, diğer alternatif ve çok küçük olasılık olan cehalet çıkabilir eğer cehalet çıkarsa atam affetsin bu kadar geliştirebildik kendimizi.
Allah hepinizin belasını versin ya! Ne istiyorsunuz şu gencecik kızlardan, kadınlardan, annelerden, çocuklardan. Sizin zihniyetinize sıçayım ben! Tez zamanda geberin, yok olun, silinin bu coğrafyadan.
görsel

Yazık. Ne hallere geldi ülkem ...
bir tarafta çocukları aç diye hatay valiliğinde kendini yakan baba, bir tarafta sevgilisi var diye kızını öldüren baba. erkek çocuğunun sevgilisi olunca ondan kralı yok. kızın sevgilisi olunca namussuz olur. Yeter artık israfil üfle şu düdüğü.
Babası tarafından katledilen genç kız. Ama benim asıl sinirlendiğim annesi. Kadın ‘benim kocam katil değil. Bana gülüm derdi. Kızıma çiçeğim derdi.’ Diye kocasının hapse girdiğine ağlıyor.

Bakınız kanıt

https://twitter.com/gazet.../1226186093424467970?s=21

Teyze bağıra bağıra yüzüne söylemek gibi olsun da o ‘hapiste katil demesinler kocama’ diye ağladığın koca, çiçeğim dediği kızını hayattan koparan katil.

Bir insanda on gram beyin olmasa, vicdan olur. Ne bileyim en azından bir anneliğin olaydı. Bu nasıl bir kafa? Kocam dediğin adam kendi evladını öldürmüş; geçmiş kamera karşısına ‘benim kocam katil değil, can. Demesinler ona katil.’ Diyorsun.

Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama; Şeyma iyi ki ölmüşsün be güzelim. 17 yıl seni bu mallara bırakanlara yazıklar olsun.
Olay babanin psikolojik rahatsizligi sebebiyle gerceklesmis.

Öncelikle psikolojik rahatsizligi olan birisi nasil silah satin alabiliyor?
Bu kisinin silah ruhsati, saglik durumu belli olduktan sonra neden hemen iptal edilmiyor?

Kiz belli ki; babasinin rahatsizligindan haberdar. Tartisma esnasinda babasinin semptomlarini farketti ve kacmaya basladi.
Belki bu adamin yaninda bu ruhsatli silahi olmasa, kizi vuramiyacakti. Bu güzel kizimiz da yasamaya devam edecek belki; baba da tedavilerini görüp iyilesecekti.
iyilesemese de kizinin katili olmayacakti.

Babaya silahi veren kimse, o da yargilanmali.
Arkadaşlar ne derseniz diyin burası türkiye. Doğru demiyorum ama böyle babalar var. Benim babam da sevgilim olduğunu bilseydi abartmadan söylüyorum kemiklerimi kırardı. istediği kadar sevsin, istediği kadar biricik kızı olayım, en az 4-5 kırık hakkım vardı. Öldürmezdi evet Ama kendi çocuğuna bundan dolayı şiddet uygulamak da aynı bok.
Yani adamın psikolojisi bozuktu falan bunlar boş. Adam belki de dünya iyisiydi ama yaptı. Bu namus kavramı sorunsalı, bazı insanlar buna hayati bir değer yüklüyor. Tabii ki iğrenç, Yani sizin etrafınızda böyle şeyler çok olmuyor olabilir ama bunlar aslında yaygın şeyler. Ve çok kötü tabii ki. Nesil değiştikçe umarım bu anlayış da değişir.
Olan masum birinin hayatına, hayallerine mal oldu. Yazık. Sevginin bedeli bu kadar ağır olmamalı.
O kadar kadın cinayeti haberi duyuyoruz ki...
ilginçtir ki şeyma daha fazla dikkatimi çekti, neden bilinmez.

Umarım huzur içindesindir prenses.
Şerefsiz babası tarafından ôldürülmüştür.
hasta ruhlu babası tarafından öldürülen güzel kız. o babayla 17 sene yaşamak nasıl bir eziyetti sana kim bilir.

kesinlikle erkek arkadaşı olduğu için öldürüldüğüne inanmıyorum..
namus maskesi altında gizlenen ensest gerçekler!

belki öz kızına karşı içten içe gizli duygular besleyen "platonik ensest" babasının kıskançlık kriziydi, 17 yaşındaki şeyma yıldız'ın canını alan.

belki öz kızıyla arasında eskiden beri süregelen "ensest ilişki"nin ortaya çıkma olasılığının utancıyla sapık babanın, suçunun canlı ispatı olan kızçağızı yok etme planı.

"kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
bilin ki en namussuzu o' dur."
-friedrich nietzsche
Davada yeni gelişme ...

görsel

Ankara'nın Çubuk ilçesinde internette uygunsuz görüntüleri olduğu gerekçesiyle kızı Şeyma Yıldız'ı (17) öldüren Harun Yıldız'ın (51) yargılandığı davada, savcı, tutuklu sanık babaya ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesini talep etti.

https://haberglobal.com.t...nen-ceza-belli-oldu-68131
güncel Önemli Başlıklar