bugün

şeyma subaşı'nın mısırlı milyarder aşkının yaptığı büyük sürpriz.

görsel
acun bey sponsorluğunda edinilen sevgilinin hediyesidir. şeyma bir çocuk da bundan yapar sonra evlenir boşanırsa aylık nafaka 1 milyon liraya gelebilir.
bu kadının sırrı ne allah aşkına ?
bizde samkart bastı turnikeye diye mahçup oluyoruz. vay anassını sayın seyirciler.
insanların açlıktan öldüğü zamanlarda yaşanmıştır.
iki amı varmış. sırrı buymuş. öyle diyolla.
Şu kadının rahatını, yaşadığı hayatı görünce insan hayatı sorguluyor.

görsel
büyük görgüsüzlük demek daha doğru olur. Bunlar yüzünden o uçağı kullanmak isteyip kullanamayan kaç kişi oldu allah bilir.
bu kadının hayatı tam bir wu wei örneği, hiçbirşey yapmadan çok şey yapıyor.
Dünyada Görgüsüzlük olimpiyatlari olsaydi bu karı kesin ilk üçe girerdi.
acunla olsaydı özel jeti olurdu böyle charterla uçmazdı. onun adına çok üzüldüm.
bu kadına yaptıgı masrafları afrıka'da 2 tane çocuk için yapmaz pezevenk.
Acınası bir kadının acınası durumu.
bence şeyma golddiggerbaşı demek daha doğru. nasıl bir insansa zengin erkekler onu buluyor. o da çatır çatır yiyor paralarını.
uçak işini ucuza getirmiş çakal bir de büyük süpriz diyor,
söyle ki:
çok değişken olmakla beraber ortalama bir jet kirası saatlik 5 bin eurodan başlar süre hangardan çıkıp hangara girişe kadar geçen süre olarak hesaplanır, yiyecek içeçecek, transfer, cabin görevlileri, uçak tipi, gidilen güzergah extra olarak fiyatı artırır, bu işe minimum 15 bin euro verebilecekken, 150 kişilik bir boing uçağının tüm biletlerini alsa tek gidiş 100 euro olsa kafa kafaya gelir muhtemelen çok daha azı ile bir de koca uçak, saat kısıtlaması yok , bütün ekip emrinde, ikramlar cabası bir de uçak kapattım karizması yaptı adam, işte zenginler böyle zengin oluyor ben olsam napar eder jet kiralamaya çalışırdım paramla rezil olur bir de golddiggerıma beğendiremezdim.
bir oda dolusu zenci erkek ayarlayıp şeymayı aralarına bırakması.
büyük sürpriz diye buna derim ben.

görsel
Benimde yapabileceğim en büyük sürpriz sevgilimi Alsancak tayfa balığa rakı balık yapmaya götürmek.herkes bütçesine göre.
görsel
kadının bana göre hiçbir gideri yok ama bütün zenginlerin kucağına oturdu. bunda ne buluyorlar bilmiyorum.
meedo nun şeymanın bir sonraki doğum günüde süprizi bu şekilde olabilir.
görsel
güncel Önemli Başlıklar