bugün

türkiye'nin yüzde 70'i net böyle yorum yapamaz, kadın yine de iyi kötü yorum yapmış.
ne kadar cahil bir kadın olduğunu kanıtlar nitelikte olan bir yorumdur. söylenecek o kadar çok şey var ki.. en acısı da yorumun bir kısmında "benim çalışanlarım.." demesi. bu kadının şoförü, asistanı falan varmış. hayat bu kadar adaletsiz olmak zorunda mı? sınıf ayırımı diyor mesela. sınıf ayrımı diyemeyen bir kadın, kitap yazdığı için kendisiyle gurur duyuyordur muhtemelen. instagram kadını, oldu mu şimdi sana yazar ve sinema eleştirmeni..
dilan dere'nin gündemde kalması ülke adına bundan daha hayırlıdır.
Seyma, bosver sen ex kocanin yaptigi programlari falan izlemeye devam et. Belki bir gun acun, survivor ex esler yarisiyor diye program yaparsa oraya katilirsin. Senin neyine joker falan ?..
neden bu kadın sürekli gündemde bi bitmedi.
Yarın gidecektim lanet olsun gitmeyeceğim tiksiniyorum senden kadın.
Çok iyi yaaa kahkaha attırdı.
Müslüm filminden sonra ortaya çıkan müslüm gürses fanları gibi joker fanları da olacak sanırım. Joker çok iyi bir kötü karakterdir, filmi de güzel ama joker, davasında haklı diye sevilecek bir karakter değil, joker yani.
Bu bence mal taklidi yapıyor.
O KADAR ETKiLENMiŞKi iKi KELiMEYi BiR ARAYA GETiRiP CÜMLE KURAMIYOR.
herkes yerin dibine gömmüş kadını ama iki şey sormak istiyorum;
1)herkes sinema eleştirmeni gibi cümleler kurmak, derin analizler yapmak zorunda mı? Ki zaten kadının öyle bir iddiası da yok, ben çok güzel film yorumlarım, çok güzel konuşurum demiyor. Film hakkında hissettiklerini anlatmaya çalışıyor.
2)insanın çok beğendiği bir şey hakkında konuşamadığı, kifayetsiz kaldığı, duygusunu ifade etmekte zorlandığı durumlar olabilir mesela, bu niye bu kadar mesele oldu?
2 gramlık beyniyle ve şuuruyla kendine yakışan yorumunu yapmıştır.
Joker selam, ne zaman bi gorusebiliriz? Batman'i knusmamz lazım, gotham'daki oteli bi de parayla ilgili knuscam.
Üç kelime ile anlatmaya çalışmıştır ama zeki olduğu için değil sadece üç kelime bildiği için.
Karakterin geri planını bilmiyor belli ki.

izlediği üzerinden konuşmuş.
heh amk el atmadığı bir joker kaldıydı. acuna söylesin jokeri de kapattırsın bir haftalığına miami deki otele..
https://eksiup.com/v/370148796

joker'ı mutlu eden yorumdur. sonuçta joker'ın tarafındaymış hanımefendimiz. bu arada zengin fakir ayrımını eleştirirken birden zengin olduğunu hatırlayıp "ayrım tabii ki olmalı" demesi...
güncel Önemli Başlıklar