bugün

Adam valla.simdi söylediği replik cok iyiydi.
Bora-Şevkat ve Esin-Seval çekişmesi bittikten sonra kalitesi azalan dizidir.
Kitap olarak basılması, hatta üniversitelerde ders olarak okutulması gerektiğini düşünüyorum..

Yahu arkadaş sinema filmi var yetmedi ikincisi çekildi yetmedi dizisi yapıldı bu da yetmezmiş gibi, gece tekrar sabah tekrar.

ne zaman, kanal değişsem, mutlaka karşıma çıkıyor.

Düş artık yakamızdan be.
şevkat yerimdar serisine başta çok ön yargılıydım ama filmini izledikten sonra ön yargılarımda yanıldığımı anladım.

film ve dizisi genel olarak komedi ve aşk temalı ama aşk biraz daha ağır basıyor.

not: dizisi filmine göre pekte kaliteli sayılmaz. bazı bölümleri artık klasikleşmiş sayılan sahnelerden oluşuyor ama izlemeye değer.
bu dizi insan hiçbir şey katmaz. artı zamanını çalar. överken az övün de dikkat çekmeyin.
kadınların çoğunun hayalindeki erkek, beyaz atlı prensleri.
ama elemanın karakter olduğu gibi tip de aynı olacak yoksa kıro medeniyetsiz hayvan cahil bir adi şerefsiz köpek olur.
maço diye tabir edilen rezil bir karakter. herkese heyt höyt. insanların buna gülmesini bekliyorlar.. garip.
Tv de zap yaparken dizisine denk geldiğim şey, öyle itici yan karakterlerle doludur ki insanın canı sıkıldıkça hobi olarak her gün dövesi gelir.
Edit:artı eksileyeni de.
böyle mi itici olur arkadaş, bravo vallahi !
sözde maço sert erkek takılan ama sevgilisinin her bölüm etek giymeyi unuttuğu dizi karakteridir.
Angara bebesiyim diye dolaşırken istanbul conconu olmuş. Evet.
güncel Önemli Başlıklar