bugün

iran bunun en güzel örneğidir.
şeriat denen nanenin mezhep uydurmalarını din diye kabul ettiği için doğrudan müdehaleyi amaçlaması sonucu olandır.

kuran'da olmayan pek çok şey yasaklanacak, din diye dayatılacak.

o yüzden şeriat denemelerinden bir halt olmamakta.
şeriat düzeninde hiç bir medeniyetin dikiş tuturamadığı tarih bilinci biraz olan her insan tarafından bilinir. Bir sürü arap tanıyorum onlar özlemle türkiye ye bakarken bizim çomarlar şeriat gelince savaş uçağı yapacaklarına inanıyorlar...

aselsan ile gurur duyan çomarlar oradaki mühendisler imam hatip mezunu değil. atatürk ün eğitim sisteminde yetişmiş mühendisler...

lan imam hatip mezunları geliyor gelecekte. sen şofben bile yapamayacaksın o beyinle amına kodumun salağı..
hem de çok

bu donsuz dinciler yüzünden bir gece de cahil kaldık

orta asya da ki atalarımızın mezar taşlarını okuyamıyoruz.

çok doğru.
ya bırakın şeriatla yaşasınlar yaşasınlar da görsünler analarının örekesini..
bütün devletler toplumsal sözleşme adı altında milletin hayatına müdahele eder.

kimdi o adam hani diyordu ki; benim için jambon yemekle kadına tecavüz edip öldürmek arasında bi fark yok, sizin yasalarınızın ta amk.

sen şeriat yasalarını beğenmiyorsun, onu beğenen de senin yasalarını beğenmiyor, hepsi müdahale ediyor, sike sike...

yine boş beleş bir sığır tespiti ile karşı karşıyayız yani.

(bkz: bi bitmediniz orospu çocukları).
tayyibin şimdiye kadar söylediği tek doğru şeydir, '' hem müslüman hem laik olunmaz '' evet islam şeriatının güçlü olduğu yerde farklılıklardan bahsedemezsiniz, en basitinden bugün kızlar başı açık dolaşabiliyor yahut alkol içebiliyorsanız bu islamın hoşgörüsünden değil yeterince güçlü olamamasından kaynaklanır.