bugün

defolup gitmeleri gereken yazarlardır.
ben.

sırf ölümüne akp seviciliği yapan ağır makyajlı dişi çomar cinsinin poposuna sopayı vurup, saçlarından sürükleye sürükleye merkeze götürmelerini görmek için.

millete özgürlük bedava geliyor mk.
sayıları numunelik bile yoktur denecek kadar az olan sözlük yazarlarıdır.

ha, şeriat istediği yalanını söyleyen çok bulunur ama hakikaten şeriat isteyenin akp'yle işi olur mu yahu?

şeriat isteyen kişinin milleti gırtlağına kadar faize boğanlara (bkz: faiz helaldir) iki çift lafı olur.

şeriat isteyen kişi kıçı kırık arabadan cipe terfi edince, cipine de "huzur islamdadır" yazdırır aynen eski aracına yazdırdığı gibi...

şeriat isteyen kişi aynen refah döneminde olduğu gibi çift hukukluluk ister, şunu ister, bunu ister.

şeriat isteyen kişinin şunca (bkz: (bkz akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)) şirke, küfre, fıska karşı bir tepkisi olur.
youtuber olayı kalkacaksa ben istiyorum.
Kurallar doğru ve aynen uygulanabilecekse en iyi yönetim şeklidir ama çarpıtılma riski çok yüksek. Yöneticiler Suudi Arabistan'dakiler gibi saçmalayabilir.
Ayrıca: iran sandığınız gibi bir yer değil.
Cocuk tacizlerine, yolsuzluklara vs. Ses cikarmayan kisilerdir. Cunku bu turun allah korkusu yoktur, guce sahip olanlardan korkarlar.

Hemen bir ornek verelim, 28 subat surecinde basortusunun universite de yasaklanmasi gerceklestiginde, bazi basortulu ogrenciler buna karsi cikti, eylem yapmaya haklarini aramaya calistilar. Peki ne oldu? Nerdeydi simdiki seriatciler, hergun basortusu magduriyeti yapan akpliler? Bir kisi bile destek olmadi o kizlara. Neden? Cunku korktular efendim.
(bkz: yallah arabistana)
Eğer bana Allah'ın belirlemiş ve indirmiş olduğu hükümler ile mi yoksa yunan felsefesinin bir ürünü olan demokrasiyi mi istersin derseler tabiki şeriâti isterim hiç tereddüte kapılmadan ...
kuran'ı hayatlarında bir kere bile okumamış tiplerdir.

okumuş olsalar kuran'dan anayasa çıkmayacağını bilirlerdi. değil kuran'dan, hadislerden filan da çıkmaz. misal en basit sorular olan "kim(ler?) yönetecek, nasıl seçilecek, hangi şartlar altında yönetecek" sorularının bile yanıtı yoktur ne kuran'da ne de hadislerde.

zaten olmadığı içindir ki sahabeler birbirlerine girmiş, birbirlerinin kanını dökmüştür.
Maide Suresi 44. Ayet
insanlardan korkmayın, benden korkun. Âyetlerimi az bir bedel karşılığında satmayın. Kim Allah´ın indirdiği (hükümler) ile hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileridir.
istemek serbest. türkiye'de ancak istersiniz. ama asla yaşayamazsınız

yaşamak istiyorsanız buyrun iran ve suudi arabistan'a.
Şeriatı istemiyorum ama ülkemdeki bağzı tatlı su müslümanlarını şeriatın ortasına atmayı çok istiyorum.
şeriatın ne olduğunu bilseler bırakın istemeyi topukları değerek kaçacak yazarlardır.

bir gün laikliğin değerini anlayacaksınız.
insanlık için gerçek özgürlük şeriattir. bunun aksini iddia edenin ya akli dengesinde bir sorun vardır, ya da şeriatin ne olduğunu araştırmamış, kulaktan duyduklarıya şeriati öcü gibi öğrenmiştir. şu anki laik sistemlerin hiç birinde insana hakkettiği değer verilmez, fuhuş, zina, alkol bunlar insanı hayvandan farksız kılan şeyler. bir gün şeriatin değerini anlayacaksınız ama ne zaman bilmiyorum.
Arabistan ve iran kanunlarını Allah'ın kanunu olan şeriat sanan zavallıların açtığı başlık, önce şeriat nedir onu öğrenin.
Şeriat isteyen varsa defolup gidebilir. Herkes nasıl yönetilmek istiyorsa o ülkeye gitse (gidebilse) ne iyi olur. Benim gibi...
Kur'an şeriatına evet. Kapitalizm yıkılacaksa evet. Uydurma hadislerle yönetilen şeriata hayır.
Baya da varmis ha:) olm eti, meyveyi, sebzeyi bile yurt disindan aliyoruz. Simdi bunu neden soyledim?

Cok guzel romantik sozleriniz var, allahin kurallariyla yasayalim iste en adili odur, ondan dogrusu mu olur? insana hakettigi degeri sadece seriat verir filan. Ama bir de isi pratige dokelim, bakalim ne cikacak.

Basit bir ornek vereyim. Tamam kardesim gelsin seriat. Uluslararasi ticaret kurallari kaldiralim mesela, islami ticaret kurallarina gecelim. Bakalim uluslararasi ticaret kurallarini reddeden bir ulkeyle, kim ticaret yapacak? Simdi cik yukari ilk paragrafimi oku. Kisacasi ac kaliriz ac.