bugün

şeriat düzenini adaletinden bahsediliyorsa doğru gelsin. lakin şeriat düzenindeki mahkeme sistemini kimin eline verecekler? şuan ki gibi hsyk dan aday mı gelecek onu da adalet bakanı bana sormadan gönderemezsin mi diyecek? daha ilahiyattan çıkanlar din konusunda yeterince bilgin değilken allahın kurallarını bilmeyen adama güvenip nasıl uygulayacaksın? yeri geldiğinde padişahı yargılayan şeriat düzenine ülke* hazır mı? kandırılıyorsun arkadaşım şeriatı sana laf olarak verirler uygulayamazlar.fatihin hristiyan mimarla olan bi hikayesi vardır hikaye adaletin nasıl yürütüldüğüne örnektir eğer bu sistemi kurmak istiyorsan tek mahkeme değil birden çok mahkeme olmalı ki hristiyan halka ayrı müslümana ayrı kendilerini yargılayacak mahkeme olmalı ha iki farklı inanca sahip kişi yargılanacaksa üst mahkeme olmalı ama yine de unutulmamalı kokuşmuş bir adalet bu düzene iltimas ve kollanma durumu getirecek tabii olarakda devlet içten yıkılacaktır.

fatihin hikayesi için http://merkez.meb.k12.tr/...kolu-kesilsin_235443.html
kelime anlamı için http://www.tdk.gov.tr/ind...S.56efd9cb9fc2d3.89757647
Kestiği parmak acımıyor.
şeriat istiyorum çünkü rahat batıyor.
7 yaşındaki kuzenimle evlenmek istiyorum.
bunu isteyen sikikler ülkemizde kedi gibi sığıntı yaşar.ucubeler çok komik ya.
şeriat istiyorum çünkü ahlak yok oluyor gençlik yok oluyor.
teröristler asılsın, beslenmesin istiyorum.
4 karı istiyorum.
(bkz: malım ben)
Ben 14 karı istiyorum.
4 karı. kulağa kötü gelmiyor aslında. iyi olan kazansın.*
çünkü ;
(bkz: hülooooooğ)

edit : şeriatçı dedected. hahahah.
çünkü at dediğin biraz şeri olmalı. yavaş atlarla işimiz olmaz bizim.
allah' ın emri.
iq seviyem 25.
cariyeler istiyorum, kendime harem kurmak istiyorum, 4 karımla 5li yapmak istiyorum.
şeriat iyi bir şey olsa önce israil şeriata geçerdi.

somali'nin geçtiği şeye geçmeyelim bence.
iki kişinin sahte şahitliği ile bileğim kesilsin istiyorum.
Lan dört karı istiyorum diyen lavuk. Dört kadın ile gerçek hayatta şimdi evlenmessin ama gider gayrimeşru şekilde ilişki yaşarsın. Ne anlamı kaldı şöyle mal insanlar ile aynı yerde bulunmak bile rahatsız ediyor insanı.
Şeriat iste ne güzel de kimin şeriatı? Kul yapımı şeriat ne işe yarar! Hadi istediğin şeriat iyi olsun, peki neden istiyorsun? Yaşam felsefesi, yönetim şekli, çok güzel abi şeriat ohh miss te neden la? Namazını kılamayıp orucunu mu tutamıyon? Kazası var paşam! Herkes açık giyiniyor diye mi? Bakma paşam! Dünya'da şeriat var,Git orda yaşa. Hayır o diktatörlük ister bu şeriat ister, yok komünizm, sosyalizm. Cumhuriyet istiyorum ve cumhuriyet için burdayım bende. Gidin başka yerde yaşayın la. Dininizi mi yaşayamıyorsunuz, çocuklarınıza dini eğitim mi verilmiyor. Arkadaş yürüyün gidin la.
Müslümanım. Şeklinde bitebilir. Çok normaldir, Allah'ın kanununudur şeriat. Ben dinsizim ama şeriat isteyen muslumanin neyine laf edeyim?
8 karı 3 köleye fitim. Böyle bir seçeneğimiz var mı.
modern ve demokratik türkiye şeriatla olabilir. şer'i at. yani kötüyü at diyor adam. bunun neyi kötü.

görsel
şu üstte şeriatı geyiğe alan yazarların çoğu dışarda müslümanım diyor.
Şeriat mutluluktur.
görsel