Yüreklere su serpmiş taraftardır. Eleştrisini yapmıştır.

Dikkat! Tinersiz hava sahası. Şimdi basacaklar burayı ben uyarımı yapıyım.

görsel
görsel
(bkz: tinercilerin uğramadığı başlıklar).
şov için 70 yaşındaki adam kafasını zımbalatacak.
vay be.
tebrikler şenol hocam, good job, perfect show!
şenol güneş'e bir şovuna iki ama sadece; ilk yarı quaresma kornerde iken atılan abartısız bak abartısız diyorum; 50 tane yabancı cisim var...

quaresma'ya ilk defa atılmıyor yabancı cisim kafasına cakmak yerken korner kullanmaya devam eden adam bu; ama bir iki tane olunca bu kadar olunca bırak korner kullanmayı siper alsan yaralanırsın...

bir soru; bu fenerbahçe bir maç ulan sadece bir maç, ya taraftarı ya futbolcusu çirkeflik yapmadan neden beşiktaş karşısında duracak cesarete sahip değil.

her maç başka bir orospuluk...

dk: 1 soldado pisliğe başladı...
beşiktaş camiasının dava açması gereken 'doktor'.
Ortamlarda beşiktaşlıyım dersin kim bilecek.
fazla abartılan bir durumdur. Adamların eşgali belli güvenlik güçleri gerekli yaptırımları uygulamalıdır.
Pratisyen olduğu halde kendine ünlü olma fırsatı yaratan doktordur. doktorsa tabi. Küçükmüş demek ki yara aq. Doktorluğu bilen tek kişi pratisyen halinle sen misin.
4 yıl ankara üniversitesinde 4 yıl da harwardda psikoloji eğitimi aldım.

şu an kendi danışma merkezimi kurdum ve psikolojik travmalara müdehale ile ilgili çalışıyorum. ayrıca bilen bilir doğduğumdan beri fenerbahçe taraftarıyım.

nasıl bir insan yaptığı her pisliği 'fetöye, dış güçlere' atar ki.

kendisinde kesinlikle özgüven eksikliği var veya küçükken tecavüze uğramış.

şike yaptı kendini parayla akladı. silah fabrikalarına yaptığı yatırımı bilmeyen yoktur. allah belasını versin biricik başkanımın.

dediğim gibi fenerbahçeliyim...
görsel
Yersen.
At yalanını s.keyim inananı.
25. Dakikada tomarla anahtar atıldiginda bu quaresmanın kafasına gelse onun başı yarılacak.
Ne içiyorsunuz olum siz.
olay şov bencede zımba tikiş atmışlar orda üç beş tane hani başkada bişey yok pansuman yap sonra dikişini at hastanede zımba dikiş ne bilader ya koskoca şenol güneşe basına malzeme vermek için sen şuraya 3 zımba patlat çek fotosunu yayınla sosyal medyada bundan iyi reklam mı olur .
şenorr hoçanın kafasına sahte dikiş atan doktorla aynı yapıdadır. ne bir eksik ne bir fazla.

bu arada semtçilerin elinde kalan, tutunacak tek dal olarak gördükleri bu olay kaldı.

onlar da biliyor olayın sahte bir süreç olduğunu ama itiraf edemiyorlar.. içlerinden geçiriyorlar, lan acaba gerçekten yarılmadı mı diye..

az kaldı koçum, şerborr hoçanın da vizyoner fikret hocanın da gerçek yüzünü göreceksin.

(bkz: vizyoner fikret hoca)
(bkz: soyunma odasına sağlam girip beş dikişle çıkmak)