bugün

istifa etmiyor tazminat almak için çakal trabzonlu.
amk stadında 3000 tane kamera var, polis kamerası var, passolig var biz hala amk sikpiksel kameradan olayı çözmeye çalışıyoruz.
mal oğlu malları meydana dökmüş başlık.
adam o kadar gerizekalı olmalı ki ofsayttan meydana gelen golün dahi sayılmasını istiyor. olm siz su niyetine tiner mi içiyorsunuz amınakoyum? Tek haneli iq ile yaşamanın bir diğer zorluğu bu olsa gerek.
sana gelince şerol, bunları acısı muhakkak çıkacak. o günler geldiğinde kimse yanında olmayacak. kimse.
rol yaptı yapmadı bilemem ama, kafasına bırakın koltuğu, kağıt bile gelse kendini atardı yere.

trabzonda kendini eleştirenlere fenerlidir bunlar kesin diyerek fenerbahçeden kuyruk acısı olduğunu her daim olduğu gibi ortaya koymuştu.

üzüldüğüm şey, böyle bir çingenenin peşine takılmış koskoca 115 yıllık kulüp, sanki aslı astarı varmış gibi şenol güneş savunuculuğu yapıyor.

yapmayın Beşiktaşlı kardeşlerim, yakışmıyor. çabuk unuttunuz size yaptıklarını. bu tipler böyledir ve yüzyıllar önce lafını bile söylemişlerdir

"katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker."
şu bir kez daha ispatlanmış oldu; beşiktaş bu ülkede mağdur edebiyatı akımının öncüsüdür. ama sizin o algılarınızla fenerbahçe'den birşey eksilmez.

şenol'a da iyi bakın aman allah korusun sedyede kalır falan. ağır darbe aldı çünkü. doçka mermisi yedi olum kolay mı.
Türk futbolunun en acınası adamı.
Oscarlık performanstır.

Şenol dicaprio
Göğsüne şişe gelmiştir. Maç içinde küfürler edilmiştir. Soyunma odalarına giderken birileri darp edilmiştir ama bunların olması yarayı sahteyse gerçek yapmaz. Bana da inandırıcı gelmedi fotoğraflar. Kafam 2 yerden yarılmıştı güzel kan geldi ama dikişlik bir durum yoktu. Fotoğrafa bakılınca zımba yapıldıysa bir yaranın olması lazımdı onu göremiyoruz. Belki ilerleyen saatte ya da günlerde başka fotoğraflar gelir hak veririz ama şuan icin hak veremem. Internette dolaşan diğer fotoğrafta sahte deniyor. Renklerde oynama yapıldığı çok bariz Tarafsız bakın siz ne derdiniz?
Edit; ulan fotoyu yükleyemiyorum buraya sorun çıkıyor. Ekşide de aynı muhabbet isteyen oradan baksın.
böyle bir şey görmedim, adamın kafasına bir şey isabet etti, su şişesi göğsüne çarptı, daha bizimkiler yok kafası yarılmadı, yok yalandan zımbalamışlar diyor.
ne farkeder, maçın başından sonuna kadar quaresma'yı cisim yağmuruna tutmadılar mı? hiçbiri değmese ne yazar. bunu şampiyonlar liginde yapsak tamamıyla men ederler bizi.
maç lehimize gidiyor, finaldeyiz derken, kendi elimizle maçı verdik, bunu kabul edelim.
--spoiler--
ofsayttan sayilmayan gol,
sari yerine cikan kirmizi kart,
mac boyunca ana avrat kufur edip her kornerde ne varsa sahaya yabanci madde atan taraftara ragmen, 10 kisi feneri kendi sahasina hapseden besiktas,
final ise tekme tokat dovulen yardimci antrenor, kafasi yarilan teknik direktor.

ulan bunlara ragmen fener nasil magduru oynuyor hala anlamis degilim. tff’nin sadece hukmen galibiyetle olayi kapatmamasi gerekli, polisin tum bu teroristleri yakalamasi, ve fenerbahcenin verilebilecek en buyuk cezayi almasi gerekli ki adalet saglanabilsin
--spoiler--
tüpçü demirören ile birlikte çizilen seneryonun ispatıdır.

herhangi bir istanbul takımı tutmuyorum. hiçbir istanbul takımına sempatim yok hatta bütün istanbul takımlarından da nefret ederim. doğma büyüme samsunsporluyum. tarafsız gözle söyleyecek olursam sanki her sene birileri özellikle fenerbahçe'nin üzerine oyun oynuyor.

şike operasyonu da inanmadığımı ta en başından beri oyun olduğunu yıllar önce söylemiştim.

şimdi sanki çizilmiş bir senaryo. dakika 60.. 10 kişilik beşiktaş yorulmuş koca 30 dakika var. sahadan kaçamayacaklarına göre yenilmemenin tek yolu çamura yatmaktı. üstelik beşiktaşın o halde gol atması gerekiyor ama imkansız.

palyaçonun biri çıktı ortaya..eski iki trabzonlu biri tolga diğeri şenol.

şimdi ipler federasyonda. büyük ihtimal ile maçı 60. dakikadan sonra taraftarsız bir şekilde oynatırlar. bir ihtimal hükmen de verilebilir. tüpçü ayarlar iki dakikada.

şu beşiktaşa halk takımı diyorlar ya ağızlarının ortasına çakasım geliyor.
görsel
Aynen haklısınız.
Rol yaptı mı yapmadı mı bilmem ama dikkatimi çeken bir şey var.

şenol hoca hastaneye kaldırıldıktan sonra ilk olarak hocanın kafası zımbalanmış bir şekilde fotoğrafı servis edildi. Sonra bölgeye tentürdiyot sürülmüş bir fotosu servis edildi. Sosyal medyada hani kan filan diye yorumlr yapılınca da kanlı bir bez hocanın kafasına dayanmış şekilde bir fotoğraf servis edildi.

Fotoğrafların böyle aşama aşama ve sosyal medyanın tavrına göre servis edilmesi tuhaf değil mi?
Kan akdığı görmeyen Şerefsizler için Şenol güneşin ölüme mahkum olması lazım.
https://scontent.fsaw1-5....b6c62642f&oe=5B6BBFE5
https://scontent.fsaw1-5....470997ee0&oe=5B633589
https://scontent.fsaw1-5....db037b3f0&oe=5B69A4AA
https://scontent.fsaw1-5....6588847ac&oe=5B6D2A33
dokuya metalle sütur atıldığını da ilk defa görüyorum. tıpçı arkadaşlar bu doru mu?
Sözlükteki bazı fenerbaçlilerin ciddi ciddi ruh sağlığı bozuk.

Siz hasta mısınız?

O zımbamsı şey geçici dikiş. Kanamayı kesmek, yarayı büyütmemek için sahada uygulanır.

Hastanede cerrahi dikiş atılmıştır.
Adamın elini bile yarmışlar hâlâ daha rol diyorsunuz. Ulan Allah'tan korkun be.

görsel
Ajajsffdfh
bu kadar geri zekalı fenerliyi bir arada görmek adamı üzüyor.

(bkz: fenerlilerin zeka özürlü ve rezil başlıkları)
Travma dediğin de genel olarak bedene yönelik gelişen hasarlar.
Fiziksel travmaya bir örnek; ayak serçe parmağını köşeye çarpmak. Vay, bak travma dedi. Çok önemli olmalı.
Başka bir örnek; üzerine atılan mızrağın şahsa saplanması sonucu hastanın karın bölgesinde penetral travma gözlenmektedir.

o da var bu da var. Yani, Hemen gaza gelmeyin siz. Yolda yürürken elinizi ağaca çarparsanız da travma yaşamış olursunuz.

Ek: olayı süslemek, biraz renk katmak isterseniz, kafanıza kuş sıçtığında künt travma geçirdim diyebilirsiniz.
eee amk madem atıldı kanıtlayın, görüntülerde ne kan var ne de başka bir şey! görüntülerde kafasına isabet eden tek cisim gözükmüyor.
inan kardeşim inan. kafasında 5 dikişlik yara olsa o zımba gibi şeylerin tam ortasında olması lazım o bile yok. Çünkü açılan deriyi birleştirip o tellerle sabitliyorlar. hem o telleri yaptılarsa neden kafaya komple sargı bezi sardılar?

yalan amk!