bugün

Asker teslim ol demeden terörist öldürse ortalığı ayağa kaldıracak tatlı su solcuları anlaşmış gibi sessizler.şehid öğretmenimiz.
Edit:orospu çocukları teröristlğinizi hep içinizde yaşayın,bu devlet 'türk" olduğu sürece ancak eksiyle teröristlik yaparsınız piçler.
hayatının baharında solup giden güzel öğretmen. öğretmenler günü yaklaşıyor hocam, yansın bu kez mağusa limanı.

şehidim hakkını helal et bize. kalmayacak öcün yerde.
vurulduğu haberi yakın bir akrabasına verilirken bende oradaydım. adamcağız yeğenim vurulmuş diyerek yaşlı gözlerle ayrılmıştı toplantı salonundan.
Kürtçüler tarafından katledilen bir öğretmendi kendisi.

Öğretmenler Günün kutlu olsun öğretmenim..
her 24 Kasım'da hatırlanması gereken genco.

mekanı cennet olsun.
(bkz: magusa limanı) türküsünü her dinlediğimde ağlatan şehit öğretmen, genç bir kadın, anne adayı ama hepsinden öte "insan".
onun "öğretmen oldum ben" derken yaşadığı mutluluk unutulmamalı. bugün ne 24 kasım ne anneler günü ne kadınlar günü ne de başka bir özel gün.
bugün sıradan bir gün. akıllarda, hatıralarda, kalplerde sonsuza dek yaşatılacak öğretmen.
onun ve askerlerimizin intikamı alınmıştır.

Batman'ın Sason ilçesinde öldürülen iran uyruklu "Agit" kod adlı PKK'lının, Şenay Aybüke Yalçın ve Çukurca Jandarma Karakol Komutanı Astsubay Yakup Akdağ ile 4 asker ve bir sivilin şehit düştüğü saldırıları hazırlarladığı tespit edildi.

http://www.yenicaggazetes...yerde-kalmadi-188050h.htm
görsel
Unutulmadın Aybüke öğretmenim...
Keşke sen de yine karne dağıtabilseydin öğrencilerine.Ruhun şad olsun...
Gencecik yaşında Şehit verdiğimiz öğretmenimiz. Tüm şehadet şerbetini içen vatan evlatlarıyla birlikte ruhları şad olsun.
En çok senin öğretmenler günün kutlu olsun dediğim ay yüzlü kadın.
Unutmadık. Unutmayacağız.
PKK tarafından şehit edilen öğretmen. Onun söylediği bir türkü vardı. Paylaşalım efendim. Mekanı cennet olsun. Saygıyla anıyoruz.

--spoiler--
Magusa limanı limandır liman aman aman
Beni öldürende yoktur din iman

Uyan Alim uyan uyanmaz oldun
Yedi bıçak yarasına dayanmaz oldun

iskeleden çıktım yan basa basa aman aman
Magusaya vardım kan kusa kusa

Yedi bıçak yarasına dayanmaz oldun

Magusa limanından aldılar beni aman aman
Üç mil uzağına attılar beni

Yedi bıçak yarasına dayanmaz oldun.
--spoiler--
nur yüzlü vatan evladı.

mekanı bir kez daha cennet olsun.
Bugün; devletine, milletine hainlik etmesinler diye ülkenin en ücra köşelerine yol göstermek için giden Aybüke Yalçın'ın 26. doğum günü.

Ruhun şad, mekanın cennet olsun öğretmenim...
https://t.co/idhTpww3Is
"Seni öldürende yoktur din iman"

Terörist pkk'nın kalleş saldırısında şehadet şerbeti içen öğretmenimiz. Bugün doğum günüymüş.

Allah bu saldırıyı yapanların, sebep olanların ve savunuculuğunu yapan tüm terörist sevicilerin belasını versin.
Öğretmenler günün kutlu olsun, öğretmenim..

Arkadaşlar aybüke öğretmenin k*rt teröristler tarafından şehit edildiğini unutmayın!

Öğretmenizin, Kutlu tini şad mekanı uçmağ olsun..
Seni öldürende yoktur din iman...
https://youtu.be/anyJw2laJwk
Ne zaman müziklerimi açsam kulağıma sesin geliyor Aybüke Hocam.
Ruhun şad olsun. Sana kıyanları lanetler bulsun.
görsel
4 yıl önce Bugün batman da öğrencilerine karne dağıttıktan sonra evine dönerken bölücü terör örgütü pkk lı kalleşler tarafından şehit edildi.

Edit: 22 yaşındaydı ve daha 8 aylık öğretmendi.
magosa limanını dinlerken artık daha da acı ve anlamlı gelen bir türkü oldu benim için. En çok gözlerimin dolduğu söz "beni öldürenlerde yoktur din iman" idi. Allah rahmet eylesin Aybüke öğretmenim. Kanın yerde kalmadı kalmayacak.
Ruhun kut bulsun Aybüke!
Unutmayacağız, seni de sana, bunu yapanları da unutmayacağız.
Hain pkk terörü tarafından Şehit edilmiş öğretmenimiz ruhu şad olsun.
doğu da öldürülmüştür. sorsan doğu ve güneydoğu insanı misafirperver derlerdi.
4 yıl önce hain bir pusu sonucunda uçmağa varan türk kızı.

acısı hala içimizde.

gencecik bir kız çocuğu,
gencecik bir öğretmen...

nasıl kıydınız be???

aybüke: ay ışığı gibi parlamak, ay ışığı gibi parlayan anlamına gelir. kusursuz güzelliği tarif eder, "ay yüzlü" anlamına gelir.
binlerce yıldan beri türklerin kız çocuklarına verdikleri, kız çocukları için kullandıkları isimdir.

ay yüzlü türk kızı aybüke...!

unutursak kalbimiz kurusun...!!!

kıymetli gençler, türk için vatan kutsaldır...türk genci vatanı için seve seve şehadete yürür.

ama bakın, 4 yıl önce aybüke kızımız şehadete yürürken, aynı sene ailesi ile birlikte istisnai vatandaş yapılan suriyeli ravdanur cuma "ravdanur derneği"ni kurup bağış toplamaya başlamıştı.
(bkz: suriyeli mülteci kızımız ravdanur cuma/#44779279)

türk kızı şehit olurken, suriyeli mülteci kız bu toprakların imkanları ile dolar milyoneri olma yolunda ilk adımını atıyordu.

gerçekten bunlar hiçbirinizin gücüne gitmiyor mu?

aybüke şu an burada;
görsel

suriyeli ravdanur'un en son paylaşımı şöyle;
görsel

gamdan hisal oldu mekanım yurdum
işitmez avazım dinlemez virdim
bir değil beş değil on değil derdim
düğünler mahşerdi ey dost sıralandı gel
ya hızır ya hızır yetiş ya hızır...