bugün

Ben de çocuk oldum ama hiç böyle davranmadım. Kötü yetiştirilmiş piçtir.
Eğer o bayramı büyük teyzelerimin evinde geçiriyor isem muzdarip oldugum durumdur.

Bunların üst komşusu bayramlaşmaya geldiginde yanında büyük bir poset getiriyor bir ufak boyunu da çocuğunun eline veriyor. Şeker kasesi önlerine geldiği zaman direkt posetin içine döküyorlar avuclamak ile zaman kaybetmiyorlar. Bende aldım önlemimi kaseye üç tane şeker koyup getiriyorum sıra onlara gelince.

Hayır yani çocuğun yapsın ama sen bari yapma koskoca adamsın. Komik de değil herkes ters ters bakıyor sen bu eylemi gerceklestirirken.
Bu tür çocukları ailesi varken sen gelsene bir abicim ehe ehe diyerek köşeye çekeceksin ailesi ile kör nokta bir yer bulunca gel la buraya deyip elini banyoda ıslatıp prize sokmaya çalışacaksınız. Bir daha yapacan mı oğlum hee diye korkutacaksın. Sonraki bayramlarda muma döner muma.

Edit: şaka şaka afiyet olsun...
Babası zengindir.bulduğunu götür diye eğitmiştir.
Çocuk işte hepsi bir değil senede bir kere alsın yavrucak.
çingene veya kürttür. bizim eve gelip de böyle yapanların teni genelde kahverengi oluyor.
muhtemelen trakyalı egeli yada doğulu çocuklardan biridir. evet...
K*rtt*r.
Çikolata ikram etmeme sebebidir.
Çocuktur yapar deniyor..yapsın da problem yok pek..ama düşündüm de ne ben ne de kızkardeşim hiç böyle bir çocuk olmadık..yetiştirmeyle çok alakası var bu durumunu
güncel Önemli Başlıklar