bugün

Kırmızı tuborg içer, gereksiz arabesk tavırlar sergiler.
Zorla Kendini yalatacak kızlardır.

Toplu taşımada falan buram buram kokarlar, sıcak havalarda yapmayın bari şunu.
migrenimin tutmasina sebebiyet veren kizdir.
Bayıltıcı yaz günlerinde kullanmıyordur inşallah dedirtir.

Her mevsimin, ayrı bir parfümü olmalıdır. En azından, yaz ve kış mevsimi parfümü olarak iki parfümünüz olsa hoş olur.
Zira koku ve keskinlik açısından farkları büyüktür.
ben ben ben. koku zevkime cidden güveniyorum ve parfüm seçerken hep şekerli, tatlı kokulara giderim. böyle ferah fresh kokuları kadınlara yakıştırmıyorum nedense. erkeklere gidiyor ama. kışın da hafif ağırlara gidiyorum ama, yine bir tatlılık oluyor illaki, ama yazları dibine kadar şekerli parfüm ve losyon.

tabi benim gibi garipler avon'dan, oriflame'den kokarız. olmadı ki zengin bi manitamız, chanel'den mademoiselle falan kokalım.

bir parfüme 2000 lira verip, ayh götüm demeyecek beyler eqlesin.
ikibinlerde beşiktaş sinanpaşa iş merkezinde köstebek isimli bir dükkan vardı. Tişört, kot, svit falan satardı. Genelde metal müzik dinleyen gençlere hitap eden şeyler . Faruk abi isletirdi, hey gidi günler...Işte o dukkanda her daim kokan, ve sadece o dükkana özgü şekerli bir koku olurdu. Sonrdan öğrendiğimize göre, faruk abi özel olarak yatırıyormuş o kokuyu. Bu başlığı görünce aklıma o dükkan ve o günler geldi, en güzel günülerimizmiş meğer, farkında değildik.
zevksiz ve çocuksudur.
Çok şugar kokan bir gacıdır.
Kaç şekerli diye sorulması gereken kızdır. Ne var aq şekerli parfümde.
Iğrenç ötesi bir kokuya sahip kızdır ve gram zevki yoktur. Acayip rahatsız ediyor bu koku beni onu nasıl rahatsız etmiyor hayret ediyorum.
kendi şeker olduğundan bir şey olmayacak olandır.*
artık kusmak istiyorum bu parfümleri görünce . (bkz: bıktık bıktık)
kışın kullanması tavsiye edilir. yazın ferah kokular, kışın tatlı kokular kullanılmalıdır. parfümler mevsimi nerden bilecekler diyebilirsiniz. ama bizler biliyoruz. teşekkürler.
maske takmanın iyi yanlarından biri sabahları o şekerli kokuyu duymamak.
(bkz: evlere ırak)
ter kokarken sıkanı da var allah muhafaza.
she is angel kullaniyorum. tavsiye edilir.
Sevmiyorum amk biraz daha fresh olun. Hele hele pasta gibi kokan erkekler yapmayın amk. Odunsu olun.
Kendini lolipop olarak gören kızdır. haliyle haklıdır.
Son donemde haci sakir kokusu daha revacta.
(bkz: kezban kokusu)
neşeli olmayı seven kızdır. şekerli kokular geniz falan da yakmamaktadır.
yanından geçtiği anda genzini yakan kızdır. bu olaya rastlama olasılığı oldukçada yüksektir.