bugün

Twitter'da gördüm resmen rezillik.
https://twitter.com/TTAgr...tatus/1352244521892012033
Ne diyeyim bilemedim. Evet onlar sen böyle utanmaz bir şekilde konuşabil diye şehit oldular. Umarım yargılanır ve cezanı bulursun. isterdim ki bu tarz konuşmalar yapanlar vatandaşlıktan çıkarılsın ama olmuyor maalesef...
silivrinin soğukluğundan bihaber kızdır.
Bu çarpık dişli ayı orospu çocuğuna kizcagiz diyen de salaktir. Kizcağız gibi kelimeler merhamet duyulan düzgün ve zor durumdaki insanlara karşı kullanılır.
hadi kansızlığını, hainliğini geçtim de onlarca örneği olmasına rağmen hala aptal gibi şunu yapabilmelerine şaşırıyorum. kaç kere yaşandı, kaç aptal şunu yaptığı için paket edilip döve döve ıslah edildi ama inadına devam ediyorlar.

cidden dünyadaki bütün sorunların temelinde aptallık yatıyor. görüş ayrılıkları falan değil mesele.
TikTok alemi resmen aptal topluluğu olmuş. Tamam,bazı iyi kişilerde var ama çoğunlukla kötü insanlar var. Şehitlere küfretmek ne ya? Türk değil bana göre. Ne demiş Jagged:
"20 sene sonra belki ne mutlu türküm diyene bile diyemiyeceğiz." 20 Sene sonra olmadı resmen bu yıl. Artık Türkler Türk değil,ingiliz ya da arap olmuş.
Azrail bu salak adamın canını almalı.
insanların tipiyle alay etmem ama burada işler değişir.
Amına koduğumun terörist primatı.
Bu zihinsel engelli büyük ihtimalle ama buna bunu dedirtenden kan alırlar.
Abi yazık bunu tutuklasan ne, tutuklamasan ne? Çıkıp en tenha sokakta bile söyleyemeyeceği şeyleri konuşuyor işte alan geniş savur baba savur. Aynaya konuşsa ayna ciddiye almaz. Geçiniz.
ailesi ile beraber idam edilmelidir.

kısa ve net.
yüzüne tavayla mı vurdular, ütü mü bastılar amına koyim.
ruhunun çirkinliği yüzüne vurmuş diyecem de bu kadar da vurmasaymış keşke. Kaşlara bak amına koyim planör kanadı gibi. Töbe töbe...
Embesil bi veled nezarete bile sokmazlar.
(bkz: tipe bak çay demle).
kürtleri kötü göstermek için algı yapan kişidir.