bugün

yapılan eylem doğru olmasa bile olaya tek bir açıdan yaklaşmanın sağlıklı düşünceyi engellediği görüşündeyim.. sonuçta o diziden yada kanaldan, yayın akışından bilmem neyden para kazanan ve ailesini doyuran insanlar var..

sokaktaki esnaf da üzülüyor ama dükkanını kapatmıyor, parasını kazanıp evine götürüyor.. e hal böyleyken belli bir kesimin maddi olanaklarına makas atmak da hoş olmaz.. ya hep ya hiç.. ya herkes işini gücünü, para kazandığı mesleğini bıraksın yas tutsun yada belli kesim meslek alanından dolayı suçlanmasın.. *
pardon ama, ilk defa mı şehit veriyoruz? türkiye'de terör saldırısı, askerlerin ölmesi normal artık. günlük yaşamın bir parçası. o yüzden gayet normal.

ekleme: kardeşim, bana palavra atma, şehitlere saygısızlık zart zurt hiç yapma. normal mi artık, yüzler binler verdikten sonra toprağa, normal mi değil mi? lamı cimi yok bunun ya, normal mi değil mi. aaa çok şaşırdım diyor muyuz demiyor muyuz bu haberlere? sanki iyi oldu dedik yahu. bunu da eksi alıp eklemiyorum, anlaşılıyor ki anlayamayanlar var, olabilir de.
(bkz: ateş düştüğü yeri yakar)

(bkz: tok açın halinden anlamaz)
sabah fox ta yayınlanan su gıbı adlı salak yarısma once bır duygulu sıır okudu ugur mu ne sonra bırı cıktı turkıyemı seslendırdı ıyıce duygu somurusu yaptılar yanı sonrada hıcbır sey olmamıs gıbı salak salak formata devam ettıler.tamam kımse sıze yayını kesın yas tutun fılan demıyor ama mılletın duygularıyla oynamayın barı.yalan yalan mıllıyetcılık yapmayın orada.
güncel Önemli Başlıklar