bugün

her biri bu vatanın evladı olan askerlerimiz genç yaşta şehit olurken sesini çıkarmayan eylemcileridir.
hakkari şemdinlide şehit olan arkadaşları için pkk'ya kurşun sıkamayan polislerden çok daha şereflidirler. sapla samanı ayırmak lazım. bakım bir tarafta devletin eli silahlı güvenlik gücü diğer tarafta bazı marjinal ne yaptığını bilmeyen gruplar olsa da çoğunluğunu yurtseverlerin oluşturduğu bir topluluk var.arkadaşlarınıza molotof atanlara,taş atanlara hala biber gazı yok onu ne yapalım?
şehit verirken palayla sopayla sokağa çıkmayan ak gençlik gibidir. evet.

(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
polisin ayıplarını söyleyerek,

polis pkk'lılara tepki göstermiyor diyerek kendini haklı cıkarmaya calısmaması gereken eylemcidir.

veya akgençlik ve türevleri gibi gerikafalı ve yobazların ayıplarıyla kendini haklı çıkarmaya çalışmaması gereken eylemcidir.

ben de direnişlere cok aktif olmasa da katılsam da, askerler için bunun gibi tepkiler gösterilmemesi kötü bir durum.

bizler, duyarlı ve muhalif gençler olarak gerekli özveriyi askerlerimiz için gösteremedik.
(bkz: tencere dibin kara benim ki senden kara)
(bkz: burdayız)
bütün gezi eylemcilerini vatan haini zanneden kitle vatanperver çoğunluğu görmezden geliyor resmen.
ağaçları korumak için ağaçları yakan kafa yapısı.
arkadaş burada şehit derken suriyedeki teröristlerden bahsetmiş hemen atlamayın. ya da eve dönmeleri için dua ettikleri abd askerlerinden. ülke eyiye gediyi.
askerimizin başına çuval geçirilirken amerikaya şakşak etmeyen eylemcilerdir.
ülkenin başbakanı ölen şehide kelle derken gezi eylemcilerini suçlamak aptallıktır.

Kömüre devam
cık sokaga sen eyleme basla atesı sen yak kımseye guvenmeden, polıs sana mudahele etsın etmesın arkanda kıtle olusacaktır. herkez sabah kalkıp ben bugun gezı eylemcısı olacagım demedı.
muhteşem bir ironidir.
yalandır. izmirde gündoğdu'da eylemler yapıldı, kıbrıs şehitleri doldu taştı, allahın bir kulu da çekip gazetesinde yazmadı, haber olarak sunmadı. sanıyorum daha birçok ilimizde de aynı şeyler meydana geldi.
şehit varken o geziye çıkanları eleştirenleri sokaklardan zor topladık. evlere girmedi o eleştirenler. hep sokaktalardı o eleştirenler. otur bir düşün hayatında neye karşı geldin, neyi eleştirdin bugüne kadar?
her şeyi bizden beklemeyin birazda sizin narin götleriniz ilaçlı toma sularından nasiplensin .
gezi ye oh diyerek mısır a ağlayan piçlerce bir türlü doğru anlaşılamamış olan eylemcilerdir.

oysa o kadar da anlattılar "embesil seviyesi" için de anlaşılır olacak şekilde.

"bu sadece ağaç mevzusu değil" dediler hani ve götünün kılları çığırdı ortalıkta "amaçları ağaç değil" diyerek "fırsattan istifade" etmek yönünde bir karaktere sahip oldukları için.

şimdi güzel kardeşim tüm bu bilgileri bir kenara bırakıp da yolumuza bakacak olursak;

filistin için sokaklara çıkıp da israil bayrağı yakan götünün kılları neden çıkıp da yürümemiştir aynı şehitler, vatan evlatları, ana kuzuları, gencecik bedenler, yeri gelince "kelle" olmaktan hiç ama hiç çekinmeyenler için?

hadi koçum bunu bir açıklayıver de aydınlanalım nurundan, feyzlenelim muhabbetinden.

aksi halde sikerler, benden söylemesi...
şehit verilirken mala bağlayan reyhanlıda susan hain söylemidir.
ben şehit cenazesine de gittim gezideki haklı protestolara destek yürüyüşüne de.. bu gruba girmiyorum.
ayrıca şehitler öldüğünde neredeydiniz demişsin güzel kardeşim olaya ben çok farklı pencereden bakalım

şehidimin annesi babası ve tüm ailesi vatan sağolsun bir oğlum olsa bir daha gönderirim gibi bugüne kadar bizim alıştığımız ve siyasetçilerin de işine gelen ve üzerlerinde hiç bir baaskı oluşturamayan kabullenmişliğin var olduğu bir görüşte

hoca cenaze namazından önce şehit kabire götürülürken protesto yapmayın alkışlamayın bağırmayın çağırmayın dinimizde böyle şeyler yok ayıp günah tarzında yaptığı açıklamalar

polislerin ve siyah giyinimli korumaların ufacık br ses yükseldiğinde hemen müdahale ettiği bir ortamda biz neyin tepkisini vericez ben de sana bunu soruyorum

yada vereceğimiz tepki ne işe yarayacak.
edirnekapı şehitliği'ne gitmek için metrobüs'ün, cevizlibağ istasyonu'nda inmesi gerektiğine inanan(akp seçim merkezi buradaydı ya hani o açıdan),

tasmasını tutan siyasi irade "beleş otobüs" hizmeti vermediği sürece şehit cenazelerine falan katılması mümkün olmayan piçler tarafından yaftalanan eylemcilerdir.

evim karagümrük'te ve edirnekapı şehitliği'ne 10 dakika yürüme mesafesindeyim, katıldığım hiç bir törende de göt kılı görmedim şimdiye dek.

gözü yaşlı olan, gerçekten "ağlayan analar" görmüşümdür, anaların ağızlarını kapatan rütbeliler görmüşümdür, allahlarına, kitaplarına da bu pezevenklerin bolca sövmüşümdür.

ama göt kılı, hatırlayamadım affola.
Şehit verirken sokağa çıkmayan AK itlerden farkı enazından bir şey için hür iradeleriyle sokağa çıkmış olmalarıdır. AK itler ise emire göre partinin dağıttığı bayrakları alıp mitinge giderler emire göre parti kongrelerinde Türk düşmanı, katil Barzaniyi alkışlarlar.

Gezi için sokağa çıktım, şehitler için çıktım, Doğu Türkistan, Kerkük için çıktım, Hocalı için çıktım, çıktım Allah çıktım ama bir kere AKPli göremedim.
(bkz: türk milliyetçileri)

yalan beyanat yani.

şehitler için de biz yürüdük, türkistan için de, gezi için de.
Gezi eylemcileri dışındakiler neden dışarı çıkmadı sorusunu akla getiren söylemdir.
izmir foçada patlama olduğunda taksilerin kan vermek isteyenleri bedavaya ege üniversitesi hastanesine taşıdığı eylemcilerdir. ayrıca şakirtlerin oruç tutmadıkları için rahatça kan veriyorlardır diye bok attıkları insan evlatlarıdır. ayran kafalı gör kıllarrına önemle duyurulur.
ağaç kadar değer vermiyoruz demek istiyorlar.
4 agaç dururken 200 tane mısırlı şehit olmuş ne önemi var.