bugün

görsel

https://twitter.com/GulayDmr07

Kardeşim bunlar niye böyle ya?

Neden hep işine geldiği kadarını anlatır bu çakma, yalancıktan Atatürkçü cehape'li Kılıçdaroğlu'cu sol çomarlar anlatın bu abinize.

Anlatın ki bu sol çomarların şerefsiz olanlarından hiç anlamayan abinizi bilgilendirin biraz gençler.

Gerçekten de hiç anlamıyor bu abiniz bunların ne yaptıklarını, ne yapmaya çalıştıklarını.

Bir gün Atatürkçü oluyorlar, bir gün Solcu oluyorlar, bir gün Türkçü oluyorlar.

Her kalıba giriyorlar!

Bir bilgi mi veriyorlar misal, kendilerini aklayacak kadar anlatırlar, fazlasını anlatmazlar.

Bir şey mi söylüyorlar misal, kendilerini haklı çıkaracak kadar yalanlarla çarptırırlar olayları anladınız mı?

Bu başlıkta da, yazılanda da öyle bir şey sezdim sonucu mu çıkar artık orasını size bırakayım.

Velhasıl Kelam, ben de bir şehit kardeşi olarak Recep Tayyip Erdoğan'cıyım!

Ülkemizi bu yalancıktan çakma Atatürkçü alevi mezhepçilerine de yedirecek değiliz Allah'a şükür!

AKP'yi açılım zamanı desteklemedik ama şimdi destekliyoruz.

Çünkü Pekaka'lılara saksofon çalan, gırtlak genişleten Ulu Önder düşmanı çakma Atatürkçüleri görüyoruz bizler gençler.

Bu yalancıktan Türkçü Atatürkçüler eğer Allah için gerçekten Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü biraz olsun seviyor olsaydı, onun milli mirasına ihanet edip Has Kemalist Atatürkçüleri CHP'den atıp yerlerine pekaka'lıları dehaşkahpece'lileri alan Kılıçdaroğlu cehape'sinin peşinden mi giderlerdi?

Allah rızası için biraz izan sahibi olun da düşünün bu abinizin dediklerini.

Bakın ne olursunuz insanları yalanlarınızla çıldırtmayın.

Yok açılımcı müptezeller diyorlar ya bir de.

Ulan biz o zaman AKP'yi en ağır dille eleştirdik amma baktı barıştan anlamıyor bunlar, şimdi pekaka'lıların içinden geçiyor AKP!

Sanki akp açılım derken hakkari'de özerklik vermek isteyen Alevi Mezhepçisi Atatürk düşmanı Kılıçdaroğlu diye bir gerçek yokmuş gibi dalga geçmeyin artık bizimle.

Rica ediyorum.
şehit kızı değil bir adet kürtçü kızın demirtaşın üstünden dikkati çekmek için yaptığı algıdır. neymiş demirtaşın kitabını bilmezmiş, yeni nesil türkçüler de böyle herhalde, demirtaşa değil de erdoğana tepkililer.

başka kapıya canım.