bugün

başbakan'ın gözyaşları nerede?
nasıl bu kadar soğukkanlı olabiliyor?
nasıl hiç bir şey yapmadan duruyor.
herkesinki gibi bu ülkede işe yaramayan (ağlamak) eylemi gerçekleştiren spiker.
kadın ağlıyo ama gözyaşı bişe yaramıyo yazık olan bi durum
sadece görünüşü değil ruhu da insan olan spiker. ne çok insan görünümlü yaratık var halbuki.
ağzından çıkanların sadece birer "isim" olmadığının, düne kadar ailesi, eşi dostu, kendine ait bir hayatı olan insanlar olduğunun farkında olduğu için canı yanan spikerdir..
uzun süredir ben de böyle bir duygu yoğunluğuna maruz kalmamıştım, iki damla gözyaşı aktı gözümden.
canımız yandı, inşallah teröre karşı tek yürek oluruz.
iNsanlığının verdiği duyguyla ağlamış ve maalesef bu haliyle bile şaçma sapan iftiralara uğramış spikerdir.vicdansızlar yürek sızısından ne anlar!!
büyük ihtimalle işine son verileceği için şimdiden üzüldüğüm spikerdir. malum trt türk düşmanlarının elinde şu anda.
o okurken ağladı, biz dinlerken.
bbc ve cnn' gibi kuruluşlarda birkaç kez yayınlanmasını dilediğim görüntüdür.

putin, obama elini sallasa haber yapıp kitleleri etkileyen bu kuruluşlar şu spiker kızın göz yaşlarını haber yapsa! olaya tek taraflı ve yanlı bakan belki milyonlarca insanı başka türlü düşünmeye sevkedebilir.

belki!
o kanalda bu haberi sunmaktan utanmıştır.
komünist kürtçü pkkcı cnntürk ve NTv de asla yaşanmayacak duygusallığı yaşatmış spikerdir.
ergenekondan içeri atmasalar bari.
spiker bacım sen yine alınma üstüne ama, bu memlekette, bu konuda o kadar çok timsah gözyaşı döken varki; sözüm meclisten içeri! artık bu ülkede biri ağladığında acaba gerçekten hissederek mi ağlıyor bu insan? demekten kendimi alamıyorum.
bu aralar zaten trt'ye birşeyler oluyor.

son 1 haftada iktidar borazanı trt'nin şahsıma yaşattığı ikinci dumurdur bu.

hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ibrahim şahin(trt genel müdürü) çıktı, karayılan'ın iran tarafından yakalanması hakkında açıklamalar yaptı, ellerinde belge ve bilgi olduğu için bu haberi yayınladıklarını itiraf etti ve hükümeti adeta yalancı çıkardı...

şimdi de bu hanımefendi duygularını dışa vurdu.

başımıza bir gelecek var ama hayırlısı...
Eli öpülesi spikerdir. Genzimiz dağlandı azizim, bir kadın yüreği nasıl dayansın. Yapılan hiçbir şeye anlam veremezken, bu kadar güzelliğin içinde, bahşedilmiş bu kadar şey varken milletimize, böyle bir nankörlüğü nasıl yaptıklarına şaşılası insanlıktan çıkmış şahıslar tarafından gerçekleştirilen eylemler yüzünden bir tek bu kadının değil, milyon insanın gözyaşı akmış, akıttırılmıştır. Bunların gözlerinin önüne öyle perdeler çekilmiştir ki; gün gibi ortada olan gerçeği hiçbir zaman göremeyeceklerdir. Allah fırsat vermesin bu kansızlara.
öncesinde şehit ailelerinin feryatlarını yüreğim titreyerek defalarca izledim, sonra bu ablamı izlerken şu yaşımda erkek halimle ben ağladım. spiker zor tuttu kendini, en sonunda dayanamadı. o an benim de bittiğim andı.
ırak ta, camilerin minarelerini atış talimi için kullanan
-camilerde insan ın kafasına sıkan-sıçan-işeyen
-yaşanan tecavüzler sonucu canlı bombaların hepsinin kadın olmasına yol açan insanlık dramlarına yol açan hatta, bizden bu tecavüzler sonucu oluşan istenmeyen gebelikler için kürtaj talep eden insanların olduğu,
ve bunlara neden olan abd askerlerinin sağ salim evlerine dönmesi için dua eden,
ve ırak ta olan abd askerleri için endişelenen,
ama milyonlarca insan ın ölümünü ağzına almayan,
hatta "kelle-yan gelip yatma yeri" tanımlamalarına maruz kalan askerlerimiz,
bu askerleri çete suçlaması ile çarşaf çarşaf yayınlayan basın,
her türlü aşşağılayıcı yayını yapan trt,
ve diğer kanallar,
askere ne gerek var diye ortaya çıkan zavallılar,
demokrasi-müzakere saçmalamaları,

şimdi ağlayan gözler,

küfür etmemek için zorlanan,
düzgün cümle kurmaya çalışan,

neyse.
insan olanın etkileneceği durumdur..

nasibini almamışsan reklam dersin. onu dersin bunu dersin. dilin kemiği yok..
(bkz: ağlama melis)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/ağlama-melis-792/
melis'in gözyaşları bir işe yararsa haber sunucusu da bir yere varacak bu gözyaşlarıyla.
ayrıca,
melis kadar iyi değil bence oyunculuğu.
helal olsundur. üzülmüştür olanlara kendini tutamamış ağlamıştır. en ufak bir oyunculuk falan yoktur o gözyaşında. hem sorarım size ağlamamak mümkün müdür?
beni de gün boyu ağlatmıştır. keşke ağlamak çözüm olsa lakin elde değil. Allah hepsine rahmet, ailelerine sabır versin.
her şeyden önce duyguları olan insandır.
"yaygara" yapıyor diye işine son verilmesi gereken spikerdir.
insandır, şehit eden hayvanlardan farklı bir duygu içerisine girmiştir.
içlenmiştir. normaldir. spikerlerin görev yaparken duygularına hakim olması beklenir, ama böyle elim bir haberi okurken duygularına hakim olamadı diye de kimse o hanfendiyi eleştiremez; çoğu insan (muhtemelen ben de) aynı duruma düşerdi.