bugün

1500 rakımda vatanını savunup şehit olan askerler varken bodrum sahillerinde karı kız tavlamanın derdine düşen kemalisttir

30 günlük pusu dönüşü mayına basıp kelime-i şehadet getirerek ölen askerler varken, sözlükte hangi seks oyunun daha iyi olduğunu tartışan kemalisttir

terihisine 20 gün kala ayağı parçalanan askerler varken, kıçını açmanın ve içkisini içmenin özgürlüğünü isteyen kemalisttir.

terörü kınayan mitinglerinden sonra sevgilisiyle otel aramanın derdine düşen kemalisttir

tüm bunlara yaparken de ' bana ne yeaa her gün şehit geliyo, bizde mi ölelim yane' diyen kemalisttir.

edit: bodrum, çeşme gibi ilçelerdeki chp oylarına bakarak onların kemalist olduklarını anlayabilirsiniz. şu anda zina etmekteler, yanlış mı?
+varlığım türk varlığına armağan olsun!...
şehit haberleri gelirken birasını yudumlayan kemalistle aynı zihniyete sahiptir.
eğer bir şakirtte giriyorsa sevap bile olabilir.
Bunu kemalist diye nitelendirmek ne kadar doğrudur. Hatta bu kadar dar beyinli oluşunuzun, akepeli türbanlı hatunların abileri askerdeyken piknik alanlarında (ramazan günü), kayalıklarda nasıl seviştiklerini görmediğinizden ya da görmeyi istemeyişinizden olmasına bağlıyorum!
hayal ürünü kemalisttir. çünkü gerçek bir kemalist böyle bir şey olduğunda şehitleri için yas tutar, yas tutmaklada kalmaz eylem yapar, bunun sorumlusu olarak devletten bir açıklama bir karşı saldırı bekler. kemalistler atatürk izinde gider. atatürk'ün parlak zekasına hayran kalmışlardır, onun fikirlerin yansıtmaya çalışırlar, onun izinden giderler. şehit haberi geldiğinde seks yapmazlar. ve kemalistler öyledirler ki, bazı şerefsizlere varlıkları çok koymuştur. *
-ulan ne kadar da yüzsüz bu adam cumhuriyetin yıkılacağı günü hesapla sonra ise şehit haberleri de dur gidin oğlum ya iniz gücünüz yok mu sizin?!+
eleştirmenin saçma olduğu şeydir. neden mi? şakirtler akp'ye oy verir, terör yükselişe gelir, şehit veririz, şakirtler kemalistlere yüklenir.

şehit varsa sizin sayenizde var. terör bitirilmiyor şahlanıyorsa siz istediğiniz için oluyor ve tek olmasa da baş sorumlu sizlersiniz. ayrıca oralarda buralarda karı kıza yüksek miktarda para yediren zenginlerin çoğu da dolaylı yoldan akp destekli insanlardır.

ha sadece bunlar mı koşuyor karı kız peşinde? yoo, çoğumuz hayatımızı yaşıyoruz. zamanı geldi askerliğimi yaptım döndüm. yine iste yine yapayım ama boşu boşuna olmadığı sürece. "pkk'lıdır dediğini indir aşağı, biz apoyu asıcaz o sırada, uçaklarımız da kamplara ölüm yağdıracak, gerekirse o alanı yokedicez, bir pkk'lı bile sağ çıkamayacak" de en önden koşayım. ama yok senin oylarınla başa gelen adamın oğlu lüks içinde yüzecek, gençler laf olsun diye ölecek, sonra da o seçime karşı çıkanlar eleştirilecek. beynine verilmiş insan söylemi...
''sanmayın şevk-i şahadetle çoşan kan var bizde leşten daha hissiz daha kokmuş can var.''
mehmet akif.
şimdi senle biraz matemetik ve toplum üzerıne konusmaya calısacagım bılgım kadarıyla. Son seçimde akp %50 oy oranıyla ıktıdar oldu. Yanlış değil dimi? yanı suan meclısten ıstedıgı yasayı,kanunu gule oynaya cıkarabılır. Hanı kanun tasarısının yasalasması ıcın salt bır cogunluk gerekıyor ya akp cok rahat bulur o sayıyı. Evet sehıt haberı gelırken bodrumdakı,cesmedekı,bılmem nerdekı kemalıst bırasını,vodkasını,rakısını yudumluyor. hem de hepsı. Bir tane bıle ıcmeyen kemalıst yok memlekette. kemalıst dedıgın kısıler secımde suan kı hukumete karsı tutumlarını oylarıyla göstermişlerdir. Bakın kemalaist değilim. akpcı de degılım. sadece su toplumdakı duzene nasıl bu denlı at gozluguyle bakıyorsunuz, nasıl sızden olmayanlara bu denlı tepkıyle yaklasıyorsunuz, onu anlamaya gayret eden bırıyım. suan chp yanı sızın degımınızle kemalıst alkolıkler tek basına yasa cıkaracak sayıda degıl. meclıste akpden baska bır partı yasa masa bır cacık yapamaz. tabı kanun teklıfı yapabılır. ama akp de kendı tabanını rahatsız,huzursuz etmemek ıcın bu tasarılara ne denlı onem verır tartısılır.chp ve kemalıstler ustune dusenı yapmıyorlar bu bır gercek. kemalıstlık dedıgımız sey bugun ne yazık kı karı kız ayarlama esnasında sıkca duydugumuz, cogunun ne oldgununu bılmedı bırsey. kemalıst dusunce; baktın ülkende bazı şeyler yanlış gıdıyor sesını yukseltmeyı,demokratık sekılde protesto etmeyı gerektırır. bu, bu ulkede çok nadır gorunen bırsey. sımdı gelelım akp ve onu destekleyenler mevzusuna. evet dedemlerın anlattıgı kadarıyla ecevıt,koalısyonlar donemınde ekonomı b.k gıbıymıs. seker kuyrukları vs. varmıs. kı sonradan arastırdım harbıden durum perısan.annanemler 'oglum en azından tayıp donemınde sekerımızı,unumuzu parayla alabılıyoruz.' tarzında seyler soyledı akpye oy verırken. ama anlamıyorum. adam tabıkı durumu bıraz duzeltecek. essek yukuyle vergı alınıyor. kendı dogal kaynagımız hıc yok mu? onca devlete aıt sırket özelllestırıldı,o kadar toprak,malk,mulk satıldı. tabı kı adam bızler ses cıkartmayalım dıye 10 da bırını senın benım cebıme koyacak. ben sunu bılırım dostlar bır s.k bılmeden yorum yapanlar;ekonomı,ıktısat,vs. gıbı seylerı hayatında hıc duymayanlar cogunlukta olduktan sonra bız de hıcbır sey dogru gıtmez. gelmıs burda kemalıstlere laf edıyorsun. a be adam! a be ınsan evladı! kemalıstler secımde yaptılar ıslerını -adam gıbı kemalıstler elestırerek hala da yapıyorlar-. sahne senın adamının sahnesı. tum yetkıler o ve dostlarında. ee yapsın o zaman gorevını. Turkıye cumhurıyetı devletı vatandası olarak bunu can-ı gonulden ıstıyorum. dostum eger elınde yetkı ve guc varsa, sen meydanlarda ahkam kesıp, mesele ıs bıtırmeye geldıgınde 'bıcak kemıge dayandı.' dıyorsan,ben o kemıgı besleyen damarlardan suphe duyarım. gelmıs,sehıt haberı gelırken zına yapan kemalıst dıye baslık acıyorsun. akplıler ne yapıyor? devlet bankalarının bırınde fon actılar da sırf ıclerınden geldıgı ıcın tsk ya para mı topluyorlar? yapmayın lan. bizler böyle olursak sokakta amacı karı kız tavlamak olan ınsan ne yapmaz? yanlıs gıden bırseyler var. ama bunun nedenı ne kemalıstlerın ıcmesı, ne akplılerın double yollara olan duskunlugu. butun nedenı ortak bır ırade ve vatan sevgısınden, kardeslık duygusundan uzaklasmamızdır. konu cok uzun da.. bızım burda yaptıgımız bır kibrit yakmaya çalışmak.Evlatlarımız ilerde babalarının,annelerinin doğduğu ülkenin sokaklarında korkmadan yürüyebilsinler diye. sürç-i lisan eyledıysek affola sözlük. Vesselam.
zina'ma karışma diyecek cürete sahip kemalisttir.
bunu söyleyen şerefsizin herhangi bir kaynağı olması lazım. ya da zina yapan kemalistin sikinin başını tutması lazım. hayır bunları götümden sallamıyorum diyor ise, en kötü ihtimalle bir kemalistin zina yaptığını bilmesi için o kemaliste domalan kişi olması lazım.

bu zihniyetteki beyninizle zina yapayım!
şehit haberleri gelirken hala o şehitlerin doğrudan veya dolaylı olarak sorumlularını savunan yobazla eşdeğerdir.
(bkz: dünyanın diğer ucunda ezan okunurken sevişen müslüman) (bkz: kabe tavaf edilirken sevişen müslüman) inşaallah bu başlığı yazan müslüman değildir. Yoksa dinimizi nasıl anlatırız inanmayanlara. Nasıl davet ederiz kurtuluşa? Aramızda sapmışlar varken. Şeytan saflarımız arasında dolaşırken.
şehite kelle, terör başına sayın diyen, pkklı itlere silah temin edenlere maşalık eden, gencecik insanları bile bile ölsünler diye itlere yem yapan sözde müslümandan daha az günah işlemiş olan kemalisttir.
vallahi isteyerek değil mecburen zina yapmak zorunda kalmıştır,asabını bozan şakirtleri düzüyordur.
kemalistler: deniz, kum, güneş, bikinili kızlarla seks, içki ,alem
bayan şakirtler: üstü minare altı kerhane, türbanlı seks, park bahçe fantazisi,
erkek şakirtler: elinde siki, dilinde töbe estağfirrullah, göz açısında mini etekli bayanın götü,
haa ülkücüler mi , onların kızları pek güzel değil (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
ulan benim eski sevgilim bile leninist, ama taş gibi,
ramazan günü fethipaşa korusunda erkeğine oral seks yapan imam hatipli kız ile aynı durumdadır.
(bkz: çirkinleşirsen sonucuna katlanırsın)
(bkz: serbest çağrışım)
şehitlerin üzerinden siyaset yapmanın çok güzel bir örneği.
kuran kursunda ders öğreteceğim diye kıza tecavüz eden imamla eş değer bir insan değildir ki; zina yapıyorsa hiç olmazsa karşısındakinin rızasıyla yapıyordur. zira tecavüz karşıdaki kişinin zor kullanılarak ırzına geçmektir.

ne biçim insanlarsınız yahu, açın gözlerinizi artık açın, yurt kaos içinde siz hala saçma sapan olaylardan bahsediyorsunuz. zaten şehit haberleri gelirken sizin bu tür konulardan bahsetmeniz dinle ne kadar alakadar olduğunu gösterir ki; Müslümansan böyle şehit haberlerini bu tür konulara alet etmezdiniz.
valla varmıdır yokmudur bilmiyorum bu kemalisti ama pkknın deli gibi saldırdığı, şemdinlinin düştüğü sırada hadi kardeşler allaha dua edelim de düşmanları kahretsin diyen şakirtle aynı boktur gözümde.
zinaya mahkum olan kişinin dert edeceği durum. bir de sanki şehit vermemiz kendisini çok ilgilendiriyormuş gibi şehitlerin üzerinden siyaset yapıyorlar. şehitler bizim şehidimiz. şehitlerin arkasındaki neden sizsiniz amk. ha bu arada geçtiğimiz temmuz ayında da şehitlerimiz varken başbakanınız da bodrum'a tatile gitmişti, yaz bunu kenara.
şehit üzerinden oy toplayan bedeviden iyidir.
(#16491043)

evet yolda sikişe sikişe kan vermeye gittiler o kemalistler. Hepsi de birbirini ezecekti sikişmekten kendi kanını verebilmek için. Hepsi gavur olmanın haklı gururunu yaşıyorlardı. içleri kan ağlasa da işini gücünü bırakıp hastanede kan veresiye kadar sikiştiler. Ebenin amı diyorum böylelerine sadece ebenin amı. Şehit haberleri zamanında bile Akp propagandası yapabiliyorsunuz ya ve hala birilerine bir şekilde laf sokmaya çalışıyorsunuz ya. Böyle heriflere cevap vermemek için direniyordum ama susanı siksinler bu saatten sonra...
#(#16480769)
--spoiler--
+varlığım türk varlığına armağan olsun

sanane lan istediğimizle sikişiriz bunu mu istiyordun al işte yazdık!

--spoiler--
şehit haberleri gelirken birasını yudumlayan kemalistle aynı zihniyete sahiptir.
(yenilikci dervis, 09.08.2012 02:06)

--spoiler--

ne biliyorsun belki, bira değil şarap içiyordur ya da rakı-vodka-tekila v.s gib

#(#16483854)
--spoiler--
ne denilebilrdir daha fazladır efendim gibi.

-varlığım türk varlığna armağan olsun