bugün

içimizi parçalayan haber türü.
şehit edenlere kızmıyorsun da haber yapanlara mı kızıyorsun lan ibne denilesi durumdur.
nöbetçisinizdir, telsizlerden haber gelir, telefonlar çalar, silah sesleri vs vs.. sonra helikopterler kalkmaya başlar, bir bakarsınız bütün subaylar ayaklanmış. pusu kurulmuş, iki tane kanı beşpara etmez ateş açmıştır. gelir size haberi, hazırlıkta olun diye, sonra bir bakarsınız 2 tane sarılı beden iner piste. şehit olmuştur onlar. anlamsızca bakarsınız.
(bkz: sarhoşken entry girmek)
bunun kesinlikle yasaklanması gerektiğini düşünen tek kişi ben miyim? amaç nedir; milli duyguları ayakta tutmak mı? milli duygularımızın acıdan beslenmesi ne garip...

yapılmaması gereken haberlerdir.
hiç şehit vermeyerek zamanla bitmesini umduğum haberlerdir. ama şu an için acımız çok derin, çok büyük. affedersiniz ama hala birileri bağımsız özerk filan olabileceklerini zannediyor. ben böyle salak bir topluluk görmedim. sen zannediyor musun ki bağımsız olsan özerk olsan kendi güvenliğini sınırların koruyup gül gibi yaşayacaksın? nasıl bir zekadır ki bu sana inanan geri kalan bu güruh senin bi tarafında ırak suriye iran, diğer tarafında türkiye varken nefes alabileceğini düşünüyor. heyhak yani heyhak.
Medyanın üzerine düşeni yapmadığı haberlerdir. Haftada kırk sekiz şehit oluyor, sırf kırk sekiz şehit var dememek için Sur'da bir asker bir polis şehit düştü, Cizre'de beş asker şehit düştü... Topladığımızda kırk sekiz şehit var ama tek tek görünüyor. Milletimizi ayakta uyatuyorlar.
iÇimizin parÇalandıgı haberler. Bir yanım kaldırılsın o itler sevilmesin istiyor diğer yanım görmesek şehit haberlerinden bile haberimiz olmaz diyor.
güncel Önemli Başlıklar