bugün

http://www.sonkale.org/se...-hapis-cezasi-h13372.html
şehit babasına hapis cezası veren zihniyet utansın.
şehidi mezarında da rahat bırakmayacaklar. Allah ıslah etsin 11 ay hapsi vereni, verdireni, kabul edeni.. Allah sabır versin hala susup asıl "büyük adaleti" bekleyene.
--spoiler--
Gaziantep Ulu Camiinde düzenlenen törende Başbakana, Bize birşey olmaz, Türklüğünden utanan Başbakan utansın. Türküm diyemeyen Başbakan utansın. ….sözlerinden dolayı Gaziantep 3. Sulh Ceza Mahkemesinde yargılanan şehit babası Ahmet Kömür, mahkeme başkanı tarafından 11 ay 25 gün hapis cezasına çarptırıldı.
--spoiler--

hayır, ben burda hakeret iceren bir söz de göremiyorum hani. dahasi var da gazetede mi yazmiyor...
yoksa bunlardan biri hakaret mi sayiliyor.
hukukun üstünlüğünün bittiği andır. başbakan yönetiyor sanırım artık mahkemeleri. madem kendini padişah sanıyorsun be adam bdp li militanları neden hapise tıkmıyorsun? bu hayattaki gayesi nedir çözebilmiş değilim. yazıklar olsun . teröristleri davulla zurnayla indir. ihmallerinden dolayı şehit düşen çocukların babalarından laf yiyince hapise at. oldu canım, oldu güzelim.
müebbet yemediğine dua etmesi gereken babadır.

daha neler göreceğiz bakalım. diyeceğim tek şey, keser döner sap döner, gün gelir hesap döner, sayın boşbakanımız.
aynı sitede iki farklı haber.. işte türkiyenin durumu.. üstte 15 tan piç kurusunun serbest bırakıldığı yazıyor. altta şehit babasına hapis cezası verildiği yazıyor.. yani bu adamın oğlunu öldüren şerefsizler pişman oldu diye serbest bırakıldı, şehit babası türküm diyemeyen başbakan utansın dedi diYe 11 ay hapis cezası aldı.. yazık çok yazık...

görsel
yıllardır yarak kürek sebeplerden içeri tıkılanlara içinden 'oh olsun orospu çocuklarına' diyenler şimdi adalet mekanizmasını ve sistemi eleştiriyor. Şehit babası haklı ise bdpliler de haklıdır. ikiyüzlülüğünüzün ırzını sikeyim bitmediniz amk.
şehidin üzerinden bile pkk edebiyatı yapan şerefsizlere de gün doğmuş.

tohumunuz kurusun ulan bir bitmediniz. ne rezil bir ırkmışsınız... zorla söyletiyorsunuz.

iki yüzlülükmüş. eline silah alıp, dağa çıkıp sivil asker dinlemeden adam öldürenle ülkesini savunan adamı bir tutan zihniyetin allah belasını versin. zihniyetiniz sakat...
şehit babası olması türk ceza kanunlarından muaf olacağı anlamına gelmeyeceğinden dolay normal olan eylemdir.
egemenlik eskiden kayıtsız şartsız milletindi. 10 yıldır maalesef avanta makarnacılar tarafından kayıtsız şartsız rte ye verilmiştir diye açıklanacak olaydır. makarna şişmanlatmaz beyni zayıflatır demek ki.
--spoiler--
Bize birşey olmaz, Türklüğünden utanan Başbakan utansın. Türk üm diyemeyen Başbakan utansın.
--spoiler--

fena koymuş anlaşılan.

sayın başbakan, türküm diyerek o dağlarda çarpışan ve şehit düşen gençlerden biri senin oğlun olduğunda da bu söze tepki gösterir miydin ya da sen sadece oğlunu korunaklı yerlere mi gönderirsin?

utanılacak bir tepki vermişsiniz padişah hazretleri...

ve helal olsun o babaya.
O babaya istiklal madalyası taksalar bunun kadar şerefli olmazdı. Kendisine allahtan sabır diliyorum. Bu kararı verenlere de seyreden yöneticilere de aldıkları mazlum ahının kendilerinde aheste aheste çıktığını görmelerini allahtan diliyorum.
Bir babayı iki kez öldürmektir. Ama maalesef memleketimde bunu savunanlar da vardır.
gurcu asilli bir basbakana turkluk uzerinden hakaret elbetde cezasiz kalmaz.

babanin anlamadigi ise bu devletin turklestirme politikalari yuzunden oglunun mezara girdigi.
paralı askerlik yaptığıma şükür ettirendir. yoksa kendime acırdım kimlere hizmet ediyoruz diye.
Acılı bir babanın haklı haykırışını hakaret addeden biri tarafında yönetildiğimizin, ve bu kişinin de adalete uymak yerine adaleti kendisine uydurduğunun göstergesidir.
Bu haber doğruysa ben başbakana değil, bu kişiye oy veren oyları satılıklara kızarım.
herkes askere değil dağa çıksın daha mertebeli biyermiş hiç olmazsa davul zurna şenliğiyle iniyorsun ben böyle düzenin baştan sona kadar sözün tıkandığı yerdeyiz.
bu hükümet yalakalık konusunda asla taviz vermiyor yani senin başın çıktığın yerde bile olsa , acıların en büyüğünü bile yaşasan akp grubunu gördüğün zaman hertürlü yalakalığı yaptırtıyorlar yapmayana da işte bakın gördüğünüz sonuçlar ortaya çıkıyor , aynen özürlü olan gazimizin tedaşta kavga etmesi ve tazminat davası açılması gibi. bunların hesabını nasıl vereceksiniz bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa da sizden hesap soracak çok insan var , sözde dinciler.
o savunduğunuz devlet kimsenin gözünün ya$ına bakmaz... en milliyetçisinin bile. onun için ayağı denk almak gerekir.
düşünce özgürlüğünün olmadığı, fasist bir dikta ile yönetilmenin sonuclarıdır.Küfür yok, hakaret yok 11 ay hapis var.
ayağa kalkmayan vatan utansın ne diyelim.
böyle düzenin anasını skeyim dedirten cezadır.
Allah var yukarıda demenin yetersiz kaldığı durumdur.

adamlar onu da başarır yakında merak etmeyin.