bugün

bulanın 40 yıl kölesi olacağım tekniktir. sadece beni ilgilendirmez, bütün erkek aleminin kölesi olacak tekniktir.
beklenen kız kaldırma tekniğidir. (bkz: kalkar mısınız)
bunu da mı ben söyliyim?
orası benim yerim derseniz kız kalkar.
Lan gene iyisiniz keraneciler,size 100 yıllık otobüs tarihinden beri gizli tutulan gizli maddeleri açıklıyorum.%99.8 kesin sonuç.

-Otobüse bindiğiniz andan itibaren tablet,laptop varsa hemen çıkarın ve oynamaya başlayın.

-Önünüzdeki koltuğa entegre televizyonlara sinyal geldiğinde diğer yolcuların aksine asla tv ile ilgilenmeyin.hatta 'bu makina ne yarram,bunu mu kullanıcaz' bakışı atın.

-Otobüs içindeki muavin otobüse girdiği an daha yolcuları saymadan 'Hop dostum bu kulaklık bozuk bir değiştiriver' diye söze girin.

-Bir klasik olarak asla ve asla ikram edilen çay,kahve,kola,püskevit olaylarına girmeyin.istemediğinizi sadece el hareketiyle belirtin.

-Mola verildiğinde herkes otobüsten inmek için hazırlandığında 'Off boyum çok uzun bacaklarım sığmıyor bu koltuklarda' diye ince ince söylenin.

-Molaya indiğinizde tuvalete sakın gitmeyin,sıçan çapkın mı olur amk.

-Moladaki sikik sonik marketten normalde 3 lira olup o markette 5 lira olan herşeyden alın.

-Molada 1 liraya çay içmek yerine 5 liraya ice tea alın,o soğukta götünüz iyice donsun.

Mola bitip yerinize geçtiğinizde otobüsün en güzel kızı iç çamaşırıyla sizi oturduğunuz koltukta karşılayacaktır.afiyet olsun.
yoktur. aga kasmayın.
kız kalkmayabilir ama başka şeylerin kalkacağı kesindir.
olmayan tekniktir, günümüz otobüs yolculuklarında göt göte et ete daracık alanlarda saatlerce yol giderken milletin sinirinin tepesinde olması nedeniyle hiç bir şekilde oluşamayacak tekniktir.
kitap okuyorsa ve siz de kitap okuyorsanız kapı hafifçe aralanır.
müzik dinliyorsa ve önünüzde oturuyorsa sapık gibi arkasına yaklaşın ve hangi şarkıyı dinlediğine bakın.
baktınız ya ya ya çalıyor hemen yerinizi değiştirin.
otobüse binmeden önce bir aynaya bakın, sonra da cüzdanınıza. artık başka türlü olmuyor malesef.
+ merhaba, yolculuk nereye ? *
- ankara ??!
+ ne tesadüf ben de ankara'ya gidiyorum *
denir ve olaylar gelişir...
6'lı zar atma tekniği diye bir teknik yoktur, sadece denk gelir bazen. bundan sonrası için sadece 2 çeşit insan vardır:

1) fırsatları değerlendirebilen akıllı ve girişimci erkek.

2) ayağına kadar geleni fark bile edemeyen mal erkek.

ders bitmiştir, şimdi dağılın...
-Hedef kitleniz eşofmanlı kızlar olmamalı. Onların çoğunun sevgilisi vardır. Ve genelde en önde otururlar. Başka şeylerle ilgilenmeyeceklerini ve sadece yolu izleyecekleri sinyallerini verirler. Genelde yolu da izlemezler eşşek gibi yatarlar.

-Orta orta kapı yolcuları bunlar erken biletçilerdir. internetten almışlardır bileti. Memlekete değil genelde sevgilinin yanına gidenlerdir bunlar. Ben adamın koynundan kızı alırım diyorsanız yürüyün burada ekmek var size. Bunlar uyumaz, gözlerini bile kırpmaz, neredeyse hareket bile etmezler. Makyajları bozulsun, gözleri şişsin istemezler. Bunlarla çok kolay muhabbete girilir. Zaten o size direk sinyali verir arkadaşımın yanına gidiyorum diye. Sizde sevgilinizin yanına gidiyormuş gibi davranın güvenini kazanın. Uykularını kaçırmak için bunlar molalarda hep dışarıdadırlar. sigara çay ısmarlayın.
kalkmasını rica edebilirsiniz. ben ancak bu şekilde kalkardım.
"cam kenarı benimdi hanımefendi kalkın buradan" lafına kaldıramayacağınız kız yoktur.
Koridordan geçmek için bahane yaratıp, her defasında koluna öküz gibi çarpmayın. işe yaramaz.
Ayrıca o kolu göçerttikten sonra her seferinde çekici olduğunu sandığınız yavşak gülümsemenizle özür de dilemeyin. Şansınıx olsa da kaybedersiniz o şansı.
Amaaan, oturmaya mı geldiik!?
bolu kaynaşlı* tesislerinde "birer gözleme yer miyiz?" gibi bir soru şansınızı arttırabilir..
sakat, yaşlı, hamile taklidi yapılırsa mümkün olabilen eylem.
Başına .ikin kadar taş düşsün diyeceğim insanın merak ettiğidir.

Hadi iyisin o kadarcık taş baş yarmaz!
+pardon hanfendi bakar mısınız?

-tabi buyrun?

+rica etsem bir süreliğine yerinizden kalkabilir misiniz? anket yapıyorumda

-tabi ne demek:)
ve kalkar.

Evet alkışa gerek yok.
-size cay ismarlayabilir miyim?
+olur.
-muavin bize iki cay.
muavin kardeş engin tecrübelerine dayanarak bu olanaksızlığı açıklamakta:
http://www.beslenirkibu.c.../meyvalisindan-ver-de.jpg
karşı cinslerin yan yana oturması yasak olduğu için baştan bitmiş tekniktir.
Bazen kısmet ayağınıza gelir.. Ankara'da acemi birliğimi tamamlamış yaz sıcağında eğitim görmekten fedon kırmızısına dönmüştüm. Dağıtım iznine evime dönmek üzere Soluğu aşti'de aldım.

ankara-bursa otobüsü 2 saat sonraya boş yer olduğunu ancak samsun aktarmalı bir otobüsle 20 dakikaya beni gönderebileceklerini söylediler. Kabul ettim bileti alarak üst yola çıktım otobûsü beklemeye başladım. 3-5 kişi daha geldi yanıma. Kızın bir tanesi seslendi,

-bursalı mısın ?

+ evet.

- bitirdin herhalde askerliği.

+ yok yeni başlıyor sayılırım acemilik bitti.

- nereye gideceksin ?

+ hakkari çıktı ya.

- bursalıların kaderi bu.

ne var lan bursalıların kaderinde diye düşünmeye kalmadan otobüs geldi. Ben bagajlarımı verdim o bindi. Aktarmalı gideceğimizden yer sorunu yoktu. Koridorda ilerlerken yanının boş olduğunu gördüm. Oluru aldığımı fark ettim yanına oturdum.

neyse sıkıldım lan zaten askerlik vardı öyle muhabbet ettik bursa'ya kadar.