bugün

tuvalette yangın çıkmasıyla sonuçlanabilecek eylemdir.

edith piaf: başlık başa...
muavinin basması sonucu threesome'a dönüşecek eylemdir.
çişini bile yapmanın çok zor olduğu 50 santimetrekarelik bir ortamda en fazla manuel takılınabilecek durumdur.
bok kokusu içerisinde seks yapmaktır.

ulan bir tane de otobüs tuvaleti güzel kokmaz mı?
"ulan hala otobüslerde tuvalet var mı" diye düşündüren eylem. mümkünsüzdür.
(bkz: bir kişinin zor sığdığı yerde seks yapmak)
daha güzeli tuvaleti pas geçip yemyeşil bomboş bir diyardan geçerken birden otobüsü durdurmak ve sevgiliyle o yeşilliklere açılmak.
'her şehirde bir seks anımız olsun' düşüncesine sahip çiftlerin gerçekleştirdikleri eylem.

+ aşkım kayseri'ye geldik. burda hiç sex yapmamıştık.
- sen önden git, ben arkadan geliyorum.
ulan kendim zor giriyorum oraya iki kisi nasil girecez diye düsünür insan.
pozisyon kısıtlılığı sebebiyle tercih edilmemesi gereken amma velakin yılların verdiği bir abazalık ve aylardır karı kız vajina görmeme hali vuku bulduysa artık fırsat bu fırsat diyerek idare edilmesi farz olan seks tecrübesi.
(bkz: Yaptında ne oldu)
tehey pehey hey yavrum. leş gibi günde yüzlerce insanın kullandığı yurdumun bagrından leş gibi sidik kokan bahsi geçen tuvaletlerde seks yapmak isteyen kızın alnından öpüyorum. hiç ortam mortam dinlemiyor o vakit. ya da erkeğin alnından öpüyorum zira kızlar tuvaletine adım atabilmesi için hemen gişedeki bıyıklı sert görünümlü abiyi nasıl inandırdı kız olduğuna da tuvalete girdi diye.

olur mu lan allasen o kadar yokladım tüm tuvaletleri bi umut sevişen bi çift görürüm tuvalet paramı ödettiririm diye. yok! daha birine denk gelmedim.
(bkz: duvarla sevişen adam)
2 farklı cinsin aynı anda tuvalete girmesi ve tuvaletten acayip seslerin çıkması otobüs sakinlerini kıllandırabilir.
'yer mi kalmadı memlekette ?'dedirtcek durumdur.
fantazinin dibine vurmaktır.'yok artık'tır