bugün

hindistan'da yaşanan olay.

https://twitter.com/tefos...tatus/1303997938167934976
(bkz: serengeti ye hoşgeldiniz)
leoparlar cidden tertemiz avcıymış. köpeğin savsaklığı değil leoparın yeteneği var ortada. işte liyakat.
Kedinin köpeği yemesi olayıdır.

Etobur etoburu yer mi?

Tabiat kanunlarını ihlal etmiş puşt.

fake mi bu yoksa?
Ülkeye bak sokaklarda leopar dolaşıyor.cok merak ediyordum ama bedava deseler gitmem.
Dağlarında kangal dolaşmayan memleketin sokaklarında leoparlar gezer.
leoparın deseni muhteşem.

nasıl simetrik ve nasıl muntazam..
Köpek yaşıyor arkadaşlar bu olayların sonrasını izledim araştırdım tedavi falan ettirmişler. Üzücü olay genede.
Orosbu çocuğu leopar. Ne istedin lan kapi onunde uyukluyan köpekcikten.siktirgit serengeti düzlüklerinede aslanların boyunduruğunda yaşa.
Hayvanseverler olsa leopar ile oturur çay içerlerdi. Köpek suçludur.
O leopar amk gece gelir yatağınızda alır ne sandınız.
Köpekte de ne rem evresi varmış. Üzgün durum fakat doğada gün içinde milyon kez yaşanan durum aynı zamanda.
sadece ev köpeği olduğu için üzülmek yersiz, adil de değil. hakkaniyetli olmak için sadece ev hayvanına değil, diğerlerine de üzülmeliyiz gün içinde.
Sonrasında çıkan adamlara ne oldu merak etmedim değil.
leopar ne kadar sessiz ve kurnaz bir avcı. timsah bile avlayan, yüzen, tırmanan, hızlı ve güçlü bir kediden şaşırtmayacak bir hareket. köpeğin suçu yok, leopar müthiş bir avcı sadece.
Videonun devamı daha önemli bence ama yok. O leopar adamları da yemiş olabilir. Piç kaçarken köpeği de bırakmıyor onu da alıp gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar