bugün

görsel
Ala tokelle beraber galiba ufuk. Yorum yok. Guzel sarkilari var severek dinliyoruz.
istemsizce fanboy'u olduğum rapper. 12 nisanda kadıköyde çıkacağı gece iple çekilmektedir.
devamlı türkçe rap dinleyicisi olarak bir türlü şarkılarını da, sesini de sevmeyi başaramadığım adam. neyi beğeniliyor anlamıyorum sadece. adamın sesine, hele autotune’lu haline hiçbir şekilde katlanamıyorum. tabiî kendisine de, sevenine de saygım var. sadece kendi görüşlerim bunlar.
edit: fena yanılmışız, imza nedir öyle ya. Harika.
Ses tellerinden ameliyat olduktan sonra daha anlaşılabilir olmuştur. Yine de anlaşılması güç tabi.

Ayrıca geçen sene benim arkadaşın mekanda sahne aldı, tanıştım. efendi bir adam.
Hiphop okulu parcasiyla tanidigim sanatci. O zamanlar farkli, tuhaf gelmisti. Cekmisti beni kendi safina ama, su aralar stilini begenmiyorum. Ozellikle acip dinledigim kisi olmaktan cikti.
yürü bre hızır paşa
senin de çarkın kırılır
güvendiğin padişahın
gün gelir o da devrilir

şahı sevmek suç mu bana
kem bildirdin beni han'a
can için yalvarmam sana
şehin şah bana darılır

bu türküyü hatırladım, üşenmeden yazdım. selda ablamız güzel okur.

bu arada ne olmuş şehinşah'a?
eskiden beri bilip bir türlü bana hitap edemeyen allah yolunu açık etmesini temenni ettiğim rapçi. youtube'da şarkılar random giderken denk geldim de abi bu nedir ? https://www.youtube.com/watch?v=9iRVLr2Clmc
auto tune, şarkıyı müziğin tonuna sokan, düzelten program değilmiydi? e nasıl auto tune varken bile detone? çok tuhaf.
Sağlam işler çıkaran rapçi

Ama allah o ototunun belasını versin o işleri artık dinletemez olduk.
Ayrıca aile meseleleriyle gündeme gelmesi ayrıca üzüyor
Eski Şehinşah olsa kitlesi az ama bizim gibi sağlam kişiler olurdu çünkü biz vah Vahap vaha hasret kaldık aq.
Ayrıca şu anda ergenlerin dilinde olan şarkılarını ve aptal saç kesiminide sikeyim.
Yak yak yak en sevdiğim eseridir.

"Çok derin anlamlar aramayın boşverin ya anlayan az"
"Küllerimizden doğalım yetişsin tertemiz nesiller yerine koyalım. Yeyin efendiler yeyin, etinden sütünden faydalanın memleketin. Zehirle yemeği dağıt..." az daha yazarsam mapushane içindeki aynalı çarşıyı ebemin tersinden gösterecekler diye yazmıyorum.