bugün

show da başlayacak olan yeni yemek yapıp tatma programı.
http://www.youtube.com/watch?v=dsdgg3RbRkk
hayatımda daha önce yemeyi geç, görmediğim yemeklerin yapılıp yenildiği program.
memur çocukları için özel bulgur pilavı, kısır, musakka gibi yemeklerin yapıldığı bir program yapılamadı.
kandil gecesi ekranda şaraplı rizotto yapılan program,
programda herkes "okey" "backround" "yeah" demeden konuşmuyor, gelde ingilizin, italyanın burnu havada diye kız,
yazık lan sizin insanlığınıza da müslümanlığınıza da.
atılgan poyrazoğlu (!!!) gibi süper yetenekli bir sunucusu olan çakma yemek yarışması.
bir flash tv havası hakim her bir ayrıntısında.
Hayatımda gördüğüm en kötü jüriye ve sunucuya sahip olan programdır. Geçen denk geldi TV de. Sunucunun sesini duyunca hemen çevirdim. Çok kötü bir sesi var sunucunun. Ayrıca jüri de çok kötü. Hiç birinin yemek adına bir şey bildiklerini sanmıyorum. Jüri ve sunucu değişirse tutması muhtemel olan bir program gözüyle bakmaktayım. Yani anlayacağınız bu program bu şekilde tutmaz arkadaş.
jüri üyelerinin yarışmacıları sofra düzeni ile de değerlendirdiği ve bundan da çatır çutur puan kırdığı yarışma. dünkü bölümünde nalan aksoy adlı jüri üyesi, bayan yarışmacının masadaki mumları yakmamasını eleştirmişti. tuhaf bir program. sunucunun sesi zaten kafa mikiyor, her şeye karışıyor.
Altıngan Poyrazoğlu'nun türkçe parçaladığı yarışma programı.

- birinizi yolculicam.
şu ana kadar izlediğim en iğrenç yarışmalardan biri.
Hava yapıp duran, yarışmacılara sürekli laf sokan ve çok kötü türkçe konuşan sunucusuna rağmen düzgün jürisi ve hızlı akışıyla güzel olan program. Ama o sunucu değişsin allah rızası için.
fragmanı filim gibi olmuş güzel bir program ama.
spikeri mükemmel olan yarışma adamın ismi bile güzel atılgan'mış , japon japon diye takıldı az önce yarışmaya pek bir eğlendim, nalan aksoyla aralarında hafif şakalaşmalar gözden kaçmıyor, zaten nalan aksoy ile nihat doğan aralarında aşk dedikoduları çıkmış zamanında , spikere şöyle bir bakınca nihat doğandan hallice bir görüntüsü var.
böyle saçma bir yarışma olamaz.

çin yemeği yiyorlar arka fon müziği fransız müziği.. masada bambular mumlar.

götünüz yiyosa osmanlı - türk mutfağı yarışması düzenleseneze la!

sıçtığımın çakma gurmeleri.
türk yemeklerini yapamayan şeflerin yarışması.

noldu arkadaş bizim yemeklerimize gidip yabancıların öften püften yemeklerini yapıyorsunuz.
3 jüriden esmer olanın omuzları ne abi yarışmasıdır.
ördekmiş, mercimekmiş. ben o omuzları yerim.
kadın yarışmacıların alayının uyuşuk olduğu yarışma.
über kalitesiz bir sunucuya sahip yarışma programıdır. ağzına vurasım geliyor herifin.
Şeflerin yarışmadığı ama adı şeflerin düellosu olan yarışma.
ortada şef mef olmadığından tabii ki düello da olmayan gergin ve dandik yarışma.
"evinin şefi" olanların katılmaması gereken yarışma.
profesyonel hayatta yumurta kırmayı bilmeyen jüri üyelerinin kendilerini ''gurme'' sanmasından mütevellit yarışmacıarı yerin dibine sokmasından ibaret bir yarışma programıdır.
çok itici bir yemek programı mıdır nedir bilinmez!
benim gibi düşünenlerinde olduğuna kanaat getirdiğim programdır. yemeği nasıl yetiştireceğini merak ettiğim için izlemek uğruna o sunucunun gürültüsüne maruz kaldım. herkes de bi hava -ben daha iyiyim, -biliyorum da soruyorum ne bunlar.

sunucu dengesizi sende git pavyonda garsonluk yap ne işin var orda.
Sırf sunucusu yüzünden televizyonu söküp balkondan aşağı atma eyleminde bulunmaktan korktuğum için her 5 dakikada bir baktığım program.
Acun ılıcalı yı da al git.
meltem adlı yarışmacının zıkkımın kokunü yemesini istediğim yarışmadır.
az önce kendi adıma ilk ve son bölümünü seyrettiğim sözde yemek programı . hele ki jüri.adam meltem adlı yarışmacıya daha fazla puan vermesine rağmen uğurun kazanmasını beklıyordum diyor.bayan jüri üyesi ise herkesi pohpohlamakla meşgul yapıcı bir eleştiriyi geçtim eleştiri bile yapamıyor.birde gelişim mevzusu var.herşeyden önce gelişim göstermek kısa vadeli sonuç için geçerli olamaz.tabiki takdir edilir ama sonuç üzerine etkisi olamaz ne yani daha donanımlı bir yarışmacı kendi standartlarında nispeten kötü bir yemek hazırlamışsa ve diğer yarışmacida nispeten potansiyelini aşıp iyi bir yemek hazırlamışsa yarışmayı standardi düşük yarışmacimi kazanacak? jüriye saygılarımla.
güncel Önemli Başlıklar