bugün

belgeleriyle doğrulanmış önermedir.

her şeyi anladım da, yahu bu kadın göğüslerinin arasına da mı makyaj neyim yaptırıyor. bilen biriler bu meseleyi, aydınlatsın beni, inanılmaz meraktayım an itibariyle.
güzel olmayabilir ama gideri vardır.sakallı hatunların yanında megan foxtur.candır.
güzel olmadığı doğrudur ama sonuçta biz onu bu haliyle seviyoruz.
burundan bir ameliyat geçirmiş ve saçlarını boyatmış sanatçıdır.
adriana limaya göre çirkindir.
saçmalıktır. makyajsız olmasına rağmen pürüzsüz bir cildi ve saf bir güzelliği var yaşına rağmen. daha ne beklersiniz bilmem ki?
ruh ikizimi bulduğum başlıktır. müziğine ve sesine hayran olmama rağmen şebnem ferah kesinlikle çirkindir.
(#12533974)
özellikle güldüğünde daha bir çekilmez olmaktadır.
onun güzelliği sadece şarkısına yansımıştır. fiziki güzelliği beni hiç alakadar etmiyor aksine sesinin güzelliği muhteşem olan insandır.
makyajsız hali diye nitelendirilen fotodaki hali ile evlenebilirim. ismininşebnem ferah olmasına da gerek yok.Cemile akgündüz olsun yine evlenirdim. yani parası için o sempatikliği için evleniyorum.*
dipnot: güzellik anlayışınıza sıçiyim.
tatlılığı yeter lan bize dedirten başlıktır. zaten kimse bu kadını taş gibi hatun diye sevmedi ki bu güne kadar. ayrıca öyle bir şey olsaydı adı aysun kayacı olurdu. niye şebnem ferah olsun. bu kadın asilliği ve tatlılığı ve saygısı ve sevimliliği ve çığlıklarıyla sevildi. tekrar ediyorum kimse taş gibi hatun diye sevmedi.
resimlerdeki 7 farkı bulması rahat olduğundan doğru bir önermedir. Yaşlanmış olması da biraz etken olmuş olabilir de.Ayrıca ses sanatçısıdır ve güzelde yapar bu işi ozan tarzında olduğunu yazılarını okumuştum.
edit; ve arkadaşım bu nasıl bir eşleştirmedir biraz daha adil olmalıydı bence ne o ya kır atla, boz eşek gibi bişey olmuş.