bugün

Dün gece rüyamda,izlediğim konseri sırasında bana sahnede kolyesini hediye ederek beni bi geceliğine sanal olarak da olsa mutlu etmiş güzel hadise ile ulaştığım sonuçtur.''Allah verse de hergün böyle rüya görsem keşke''diyesim de gelmiştir.Ateşli bi fanı olduğumu,o yemyeşil gözleri ve kızıl/siyah saçlarına hayranlığımı biliyodum da bu kadar hayran olduğumu bilmiyodum walla.Ah şu Harbiye Açıkhava konseri gelse de kavuşsam Şebo'ma **

edit:bilinçaltıyla ilgisi yok,tamamen hayranlığı hakeden bi insandır kendisi *Ayrıca sapıkça değil platonik olarak ama harbiden duygusal olarak aşığımdır kendisine*
konserlerindeki "iyi-kötü" şarkısında meşhur geleneksel dansını seninle yapmadığında geçirdiğin kıskançlık krizidir
(bkz: aşkların en güzeli)
şebnem ferah ın şarkılarına aşık olmak .
küçücük ama aslında dev gibi bir kadına aşık olmaktır.
karşılıklı olduğu takdirde, canlı müziğe doyulacak eylem.
konserde önünden geçerek, sahneye çıkarken gözyaşlarını tutamamaktır.
siyah makyaj, kırmızı saç, tıknaz boy ama muhteşem bir sesle bir ömür geçirmektir. sinirlenip bağırması bile sanatsal olacak hatun kişidir.
(bkz: kurban olurum o elma yanakları yaradana) ** *
ergen sancısıdır...
geçince ''napıyorum lan ben allah allah'' falan denilir... ama şebnem ferah'a da aşık olunmaz da kime olunur değil mi ama...
etrafta aylak aylak ona benzeyen kızların aranmasına sebeb olan durumdur.
yadırganmaması gereken insan tepkisidir. başka kime olabilirdik ki?
(bkz: yengeniz olur)*
(bkz: yavaş olun)*
insanın '' yüreğine düşen en güzel çiy tanesine '' (bkz: şebnem) aşık olmasıdır. O attığı melodik çığlıklara,yemyeşil zümrüt gözlerine, kısacık boyuna, sevilesi yanaklarına ve daha bilumum Şebnem ferah'ı Şebnem Ferah yapan hangi unsur varsa ona aşık olmaktır. Onu bir bütün halinde sevmektir.
(bkz: şebnem ferah ın şarkılarına aşık olmak)
(bkz: şebnem ferah ın sesine aşık olmak)
100 gönlüm olsa yanlız 1 ini vereceğim aşktır * * *
(bkz: sizin yas kacti) *
(bkz: akrep nalan a asik olmak)
(bkz: polat alemdar a aşık olmak)
platonikte kalmaması gereken, bizzat gidip aşkın itiraf edilmesi şart olan duygu birikimi.
gayet normal bir davranıştır.
(bkz: o dudaklar)
(bkz: o gözler)
(bkz: ahh ahhh)
şarkı sözüne kitlenen yurdum insanının sonunda başına gelecek eylemdir.
(bkz: içine girdiğin küçük kaygan delik)
12-16 yaş arası gençlerin eylemidir.

(bkz: yoksa siz hala)
dişçi olmamaktır.**
mayın tarlasında ürkek adımlar atmak, ayağa batan çakıl taşlarını ayıklamadan uzak bir sevgiliye ' bu aşk fazla sana ' diye haykırmaktır.