bugün

Şüphesiz ki bizlere sporun ne kadar kocaman olduğunu gösteren videodur.

https://www.instagram.com/p/Bsh29Ofg13q/
videoyu "Bu devirde ya yüreğin ya da arkan sağlam olucak" ifadeleriyle paylaşarak her şeyi çok açık anlatmış zaten.
normal bir insan olmadığını gösteren hallerdir. lan normal insanlar kuvveti bacak ve bellerinden alır bu hanfendi direkt popodan alıyor.
Götünün videosunu çekmesi için adam tutmuş.
Zengin olunca biz de böyle mi yapacağız acaba?
Sporları çok iri gerçekten.

görsel
normalde poposunun duvara dönük olmasını beklerdik, ama bu biraz tuhaf olmuş. demek ki göt önemli.
bir nez in poposu değildir.
Rahmetli kocası, güney aydan'ı tanırdım. 2003 yılında 30 yaşındayken aniden ölmüştü. Hatice Spor yaparak genç Kalmış 1978 doğumlu kadın.
Ayı gibi.
Ya bu şey değil mi.. ilk klibinde eteğin altına tayt giyen Hatice.
Amacinin halterde gücünü göstermek olmadığini düşündüğüm halı.
ne kadar sporcu kişilik olduğunun en açık göstergesidir. helal olsun.
Makine ters olmuş. Arkayı sağlama almak lazımdı. Zaten sanıyorum ki kendisi dötüne önem verdiği için squat kasmış.
Sporcu falan değilim ama p ağırlığın altına öyle girilmez diye düşünüyorum. Yamuluyorsam düzeltin ama böyle 2 güne kalmaz fıtığı eline verirler.
Birisi bu enayinin hareketi yanlis yaptigini anlatması gerekir.

Keriz bacaklariyla degil beliyle daha doğrusu götüyle egilip kalkiyor.

Götü dışarı çıkarmıyoruz arkadaşlar.

Popo yere 90 derece açı oluşturacak biçimde çömelip kalkacağız ne var ki kerizin poposu çömelme esnasında arkasındaki duvara 90 derecelik açı oluşturuyor.

Yakında bel fıtiği olur diyecem ama makinede çalışıyor. En fazla basur olur.

Ulan spor yaptiklarini saniyorlar ya buna yaniyorum. Bi de video atmış. Rezillik...
Şu hareketi ben yapmış olsam adımız çıkar vallaha. Ama hatçe yapınca sıkıntı yok. Ayrıca biz yapsak kesin krikoyla düZeltirler bizi. Helal olsun hatçe ablaya.
Olum istediği g.tü göstersin o sonuçta şarkıcı hatice. Lan ne çekiciliği olacak?
Beyin yok popoyu göstermesi çok normal.
bu karı bi harika dostum.

görsel
güncel Önemli Başlıklar