bugün

En rezil durumlardan biridir.Yanlış yapıldıgı anda sesini azaltır.Hiç bilmediği bölümleri ıyıyıyı,Nananna,Dıntıdıntıdıntıdıdıntıdı diye uydurur.Arkadaş ortamında möl möl bakarlar bu insacıga.Zaten aklı başında 16-17 yaş ve üstündeki insanlar yapmaz.Yaparsada (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)

Örneğin: Enlaaa iyaaa wi olveys lav yu.
Layf iz lafy nananananan layf is laf
konserlerde daha bir kötüdür.
(bkz: ingilizce bilmeyen japon çocuğun dramı)
hiii...
streyt to tapa matov..
esa rata rata rata rata mata mooov...

(bkz: freestyler)
itiraf et hepimiz yıllarca losing my religion diye bağırdık sadece.
gürültü kirliliğidir. insan bir nakaratını öğrenir ondan sonra söyler bilmiyorsanda söyleme be arkadaş. bunun bir örneği de banyoda şarkı söyleyenlerdir.
Dun bir arkadasimin hatirlatmasiyla; ob la di ob la da sarkisidir.
sağlam sıçmaktır, bunla da yetinmeyip iyice sıvamaktır.
abiyibiguuuu (i feel good).
Anlamsız sözcükler silsilesinin yanyana gelip, absürt bir ses kalabalığı yaratma çabasıdır.
çocukken "biii bap bap barop bop.." diye dolaşmaktır.
kesinlikle çok zevklidir.
yabancı şarkılarda çok yaparım ben bunu.
er hat zizelbör gemacht.
bob marley'in şarkısına sadece a la la la long diyerek eşlik etmektir.
R.e.m den Losing my religion'un şarkısı Michael stipe o kadar aksaanlı söylerdi ki bu şarkıyı ilk yıllar şarkı sözlerini bilmeden kulak dolgunluğuyla söylerdim. Sonra lyrics merak ettim anam ne göreyim nakarat hariç her yeri yanlış söylüyorum.ortaokul yılları olur o kaddeer.

Mesela şarkıda geçen

Consider this i ben yıllar boyu

Kısedır dans olarak biliyordum. Yazık.

Yalnız bu şarkıda sözleri açın Michael reis söylesin siz arkada vokal yapın yine de tam ayak uyduramıyorsunuz adam o kadar yuvarlıyor ki hayret ediyorsunuz.
sırf komiklik olsun diye hatun kişilerin yanında yapıldığında kahkaha sesleri yükselir. şarkı sözlerini bilinçsizce sallamaktır, sırf komiklik olsun diye saçma sapan kelimeler eklemektir.
bilinmeyen yerleri uydurmaya veya yanlış söylemeye sebep olur.