bugün

hafif burusuk alin, kafa bükülmüş ve kola dayanmış... gözler dalmış, gitmiş aslında bilinen ama dillendirilmeyen bir yere. dil dolu çünkü: "çile bülbülüm çileeeeeee, aaaaaaaaaaaaaah" hep bir ağızdan kader ortaklığı anı (hiç bu kadar aynı hissetmez kimse) "ALLAH" ...
bu tripler kliplerde bolca görülürler. ne zaman slow bi şarkıya klip çekilse böle duvara sürtünmeler, bir kolu yukarı diğerini aşağı koyarak duvardan aşağı kaymalar, kameraya doğru bişey koparacak gibi yapıp geri kaçmalar. yapmayın efendim şunu komik oluyor, insan adam gibi hüzünlenemiyor ki ne zaman baksam kopuyorum. bir de şu kadınların çömelip götü dışarı çıkarmaları mevzusu var ki sormayın. arkadaş göstericeksen aç adam gibi alın bu benim götüm de göstermeyeceksen edebinle çek klibini ne o öle seksi olmaya çalışmalar götü dışarı çıkarınca seksi mi olunuyor feromonsuz seni.
trt korosunda hareketli parçaları kokoş teyzeler orta yaş amcalarına gülümseyerek bakıp,kendilerine hiç yakışmayan bir cilveyle söylerler. onlar hep mutludur hep birbirleriyle mükemmel anlaşıp,kendince esprili neşeli bir hava verirler o konserlere.