bugün

birbirinden kaliteli oyuncuların **** bir araya geldiği 2002 sezonunda yalnızca 13 bölüm yayınlanan, trt nin en sağlam dizilerinden biri.
SIHIRBAZ KADROSUNDAKI YAVRU TAVSANIN ARKADASLARINA BABASINI GOSTERERK SARFETTIGI LAFTIR.
Müşfik Kenter'in baba rolünü oynadığı dizidir
neden sonuclanmadigini kimsenin bilmedigi, trt'nin 20 bolum olmadan yayinlamaktan vazgectigi dizi. dizide en dikkat ceken oyunculardan biri fikret kuskan'di.
senaryosunu berkun oya'nın yazdığı, ali atay ve bennu yıldırımlar gibi üst düzey oyuncuların rol aldığı trt dizisi. geçenlerde sabaha karşı 05 sularında dizinin tekrarına rast geldim ki tekrar üzüldüm yayından kaldırılışına.
şaşıfelek çıkmazı,yeditepe istanbul, karanlıkta koşanlar ile birlikte trt'nin en iyi dizilerin biriydi. hangi akla hizmetse yayından kaldırılmıştır.
kadronun parası mı karşılanamadı acaba düşüncesine sevkeden dizi.
(bkz: şapkadan babam çıksa yerim)
konuşan sihirbaz bir tavşanın söylemesi muhtemel cümledir.
yayindan kaldirilgindan beri ondan daha saglam bi diziye rastlmadim. sirf müsfik kenter'in o ses tonu icin bile izlenebilirdi.
baş rollerini müşfik kenter, bennu yıldırımlar, fikret kuşkan'ın paylaştığı 2002 yapımı trt1 dizisi..
trt'nin her zaman olduğu gibi güme gitmiş süper dizilerinden biridir. 2002 yapımı dizide müşfik kenter, fikret kuşkan, bennu yıldırımlar, gürkan uygun, tüzmen gibi oyuncular vardı. tekrar yayınlansa izlenesi bir dizidir.
2003 yapımı bu dizide, usta aktör müşfik kenter sancar baba karakterine hayat vermiştir.
trt'nin yaptığı vefasızlıklardan biridir.
Çok şahane bir diziydi. durup dururken aklıma geldi. Müşfik kenter Fikret Kuşkan Bennu yıldırımlar gibi şahane oyuncular oynardı izlemelere doyamazdım.. aniden bitti.
güzel bir diziymiş, trt arşiv e komuşlarda. baya iyi.
ayrıca ali atay var. gene mecnuni haller, işi sallamazlık falan.
izlenir.