bugün

Kişinin son ana dek kazançlı çıkacağını sanıp da, son dakika golünü yedikten sonra kurduğu cümledir.
-Abi beleş lokantasında kampanya varmış, orada yiyelim.
-Nasıl lan?
-Bir kuru, pilav yiyene ikinci porsiyonlar bedava.
-iyiymiş lan hadi.
(Yemek yenir.)
-Borcumuz kaç abi?
-20 tl
-Nasıl kampanya abi bu?
-O dün bitti.
-Hay sansıma edeyim.
osurunca duyulması duyulmaya da bilirdi.
ilk önce beni beğendiğini söyleyen, sonra beni sap gibi ortada bırakarak bana kazık atan ilk başta hoşlandığım dengesiz heriflerle karşılaştığım andır. şimdiye kadar yaptığım en büyük hatalardan biri olmayacak duaya amin demektir. küçük iskender boşuna dememiş "kadınlar çiçek gibidir, doğal olarak gübre ister. bu yüzden gül gibi kadınlar b.ktan heriflere aşık olur." diye. kılıksız bir herifin geçen sene bizim bölümün karşısındaki kafede herkesin içinde istanbullu cadolozun elini tuttuğunu bir arkadaşımla birlikte gördüm. halk arasında tikky adıyla bilinen aşiftenin biri piyasada ne kadar yakışıklı varsa hepsini ağına düşürür. ben ve benim gibiler ise sap gibi ortada kalmaya mahkumdur. erkeklerin çoğu birkaç günlük eğlence peşinde. çoğu önüne gelene kuyruk sallayan, teşhircilik yapan, kendini bi bok sanan, cıvık ve sulu bir şekilde davranan zillileri tercih ediyor. beni beğenmişmişmiş. yav he he.
"Salaklığına doyma ... Aferin" tarzında bir başlık altında da yazılabilecek bir durumdur
Dersane cıkıslarında gittiğimiz bi mekan vardı. Bilenler vardır belki kızılayda zafer çarsısının karsısındaki parkta. Senenin sonlarına doğru grup halinde başka gruplarla haşır neşir olmaya başlamıştık. Diğer gruplardan iki kız, ben ve kalastan daha kalas arkadaşım furkan oturuyoruz. Kızlardan birisi masaya kırmızı marlboro paketini masaya yumruğunu vurur gibi koydu. Sigaramızda yoktu. Cepteki son parayı furkanın eline tutuşturup aynısından almasını söyledim. Daha sonrası ise soyle gelişti. Furkan geldi>furkan paketi açtı>kızlar "işimiz çıktı" deyip kalktı>benim haricimdeki herkes o paketten faydalandı
Arkadaşımda 8.katta oturup çay içerken karşı apartmana beni terkettiği kızla birlikte geldiğini görmem ve kızın o apartmanda oturmasıdır.Böyle tesadüf mü olur bence bu suikasttır.Bir mekanda karşılaşırsın yolda karşılaşırsın anlarım balkonda çay içerken 8.kattan görmek nedir?