bugün

katılan dediysem hani teklif ediyorlar ya 'şöyle şöyle bir yarışmamız var. bizimle yarışırmısınız?' diye onlarda 'evet' diyor. bunu kast ettim. tamam neyse..
tam 5 bin tl için. yani bir araba parası bile değil. öyle şaklabanlık yapıyorlarki anlatamam. demin biri salakça bir fıkra anlattı ve tam 1 dakika güldü. ve bu sadece işin %5 i falandı. bir sürü salaklık yaparak tüm ülkene rezil oluyorsun. yazıklar olsun 3 kuruş para için böyle yapan salaklara.
(bkz: şanslı masa)
sabancı'nın torunları ya da koç holding'in ortakları olmayan sıradan insanlardır. 1 saatte 1 senelik kazancını elde eder. eğlenir de. hayat güzel. kasmayın.
bir memurun 4 aylık maaşını yarım saatte kazanan insanlardır. ayrıca elinde tespih, espriden şakadan anlamaz nemrut ağır abi çakmalarından daha iyi insanlardır. ne rezili? hem eğleniyorsun hem para kazanıyorsun. zaten şanslı masanın birçok oyunu düzmece bence.
(bkz: rezil insan)
bikere izledim ama eğlenceli geldi bana 5bin lira kolay mı bulunuyo hele öğrenci milletiyse boşver eğlenmene bak işte onlar için güzel bi anı..
bir çok bölümü kurgu olduğu için sadece rol yapan insancıklardır.
'orası beni ilgilendirmez ben güler geçerim' diyemeyen fazla düşünceli bünyelerin söylemidir.
kesinlikle rezil olmayan insandır.
kurgudur, tiyatrocudur bilmem nedir.
orasını bilmem ben.
ama normal, has vatandaşlarımız var ya. onlar rezil değildir. yahu 5 bin lira! ne kadar az para değil mi? belki de senin bir günde bitirdiğin bir para. ama o insan için belki de yeni bi dünya. belki bi çeşit sermaye. kaldı ki ihtiyacı olmasa ne diye tenezzül etsin ki eğlence aramıyorsa kendine?