bugün

ancak türkiye'nin avrupa birliği'ne tam üye olması halinde, minik bir ihtimali hayata geçirip ülkemizi sevince boğacak futbol takımıdır. bu alametten sonra artık insanlık dördüncü boyuta geçecek, uzaylılarla dost olunacak, türkler mars'ta arsa satın alıp emlak işine gireceklerdir.

(bkz: şampiyonlar ligi nin son finali). ayrıca, (bkz: kırmızı kar)
gerçekleşmesi oldukça zor gözüken ancak gerçekleştirildiği takdirde şampiyon olan takım taraftarlarının diğer takım taraftarlarına karşı ebedi bir koz olarak kalacak hede hödö.
avrupa'da alınan başarı grafiğine bakıldığında cevabı kendiliğinden gelecek olan türk takımıdır. artık beklenen odur.
adı beşiktaş olmayan bir türk takımı olması şüphesizdir.
fenerbahçe şampiyonlar ligi şampiyonluğunu önemsemeyeceği için kuvvetle muhtemeldir ki bu takım galatasaray'dır.

(bkz: fenerbahçe nin uefa kupası nı önemsememesi)
(bkz: fenerbahçe nin türkiye kupası nı önemsememesi)
erzincan spor.
(bkz: düsseldorf köy hizmetleri)
galatasaray değildir o. gaza gelmeyin hemen genç gasaraylılar.

göztepe o göztepe. bak adamlar koptu geliyor.
yabancı oyuncu sınırlaması kalksa fenerbahçe daha yakın duruyor. tamamen duygusal hali, fenerbahçe'nin daha yakın olabileceğini getiriyor akla. sadece bir tahmin.
- hahaha kamil nerden buluyorsun böyle şeyleri anlamıyorum yav.
+ bir anda geliyor banada abi.
ülke olarak uefa'dan çıkıp afc'ye geçersek yüksek ihtimalle bu turnuvaya katılacak ilk türk takımıdır.
(bkz: rubin kazan)

not: şimdi bazı uyanıklar çıkıp bu rus takımıdır diyebilirler. öyle diyecek olanlara kazan şehrinin gerçek türk şehri olduğunu hatta türkçülük akımının ülkemizdeki ilk savunucularının buralı olduklarını hatırlatabilirsiniz.
her final sürecinde hatrıma düşen takımdır.
ister fenerbahçem, ister galatasarayımız, ister beşiktaşımız... *
biri alsın yerlerde sürüye sürüye getirsin şu kupayı diyoruz !
fenerbahçe bu gidişatıyla 10 yıl içinde bir yarı final bir final oynar diyorum.

edit:genelde ilk 2de bitiriyor ligi ve başarısız da olsa şampiyonlar ligi tecrübesi son yıllarda artışta olan takım.
(bkz: avrupa fatihi)
bizi sevince boğacaktır.
kim olursa olsun başarısına sevineceğim takımdır. bu hiç sevmediğim fenerbahçe olsa bile.
birkaç yıl içerisinde gerçek olmasını istediğim önerme. hangi takımın olduğu hiç önemli değil. galatasaray uefa yı aldığı zaman yönetim ve pazarlama açısından hazır değildi böyle bir başarıya fakat artık kulüplerimizin yapısı ve yönetimleri çok gelişti. o yüzden böyle bir başarıya çok ihtiyacımız var. not: galatasaray taraftarıyım
kim olursa en az 35 40 yıl her sene bir mağlubiyette ya da arkadaşlar arası bir sohbette konusu açılacaktır.
şampiyonluğu geçtim önümüzdeki 3 yıl içinde gruplarda ilk 3 maçta en az 4-5 puan alacak yani çıkma ihtimali oluşturacak olan takımın bütün avrupa maçlarını izlerim formasını atkısını alırım kendim giymesem takmasam bile hediye ederim. artık çeyrek finalde, yarı finalde oynayan türk takımı görmek istiyorum sadece. çok mu şey istiyorum?
şampiyonlar ligin'de tesadüflere yer yoktur.
(bkz: tesadüf ile gelen uefa kupası)
ülkemiz futbolunda rekabet böyle çirkin seviyelere düştüğü sürece pek yakınlarda görünmeyecek bir rüya..
bu barcelona varken zor. fatih'in aslanları vardı bir aralar ama şimdi fatih var aslanları yok. bir türk takımının bu kupayı bize kazandırması hem şampiyonlar ligine uefa'ya gidecek takım sayısı açısından, hem de milli gurur açısından önemlidir.
bir ara siirt jetpasporun böyle bir isteği vardı diye hatırlıyorum.

(bkz: jet fadıl)
yoktur.