bugün

sevgilisinin şampiyonlar ligi izlemesinden bıkan, ilgi isteyen kızdır.
alacağı cevap karşısında yerlanbir olacak sevgilidir. messi nin şutları, ronaldo nun topa yükselişi, mesut un pasları bırakılır mı be.
cl- alır yürür.
Kendisine hiç şans tanımayan kız çeşitidir.
hayatının hatasını yapmış olan kızdır.
Sampiyonlar ligi muzigi esliginde sevilesilecek kizdir, mac bittikten sonra tabii.
kalk bi çay demle gel denilesi sevgilidir.
bsg diyeceğim kızdır.
"ne alaka, kendini kıyasladığın şeye bak, o kadar değersiz mi görüyorsun kendini? sen ayrı o ayrı" diye cevap verilebilecek sevgilidir.
+ sii el mi ben mi?
- sii el ne hayatım?
+ cl değil mi işte?
- aşkım siktir git lütfen ya, şuan ronaldo'nun adonis kası bile senden daha çekici duruyor.
-aşkım şampiyonlar ligi mi ben mi hayatım?
-çay koyar mısın messi?
-neyse cevabımı aldım ben.
+şampiyonlar ligi mi ben mi ertem?
-her yerinden öpüyorum rüştü, bravo rüştü!
+demek beni rüştü ile aldatıyorsun?
-evra'nın 32 kardeşi var
+oha başkaları da var yani hem de çocuk peydahlamışsın.
sampiyonlar ligi cevabiyla yikilacak sevgilidir.
harikulade çözüm ile şampiyonlar ligini izleyip şampiyonlar ligi yerine seni seçiyorum deyip istediğini elde edilebilecek seçim.
çok zorlamış olan kız. alex mi ben mi ya da derbi mi ben mi bir nebze ama bu soru fanatik bir erkeğe ağır gelir böyle bir erkek de o kıza.
21.45 ten önce soruyorsa 'tabiki sen' sevgilim , 21.45 ten sonra soruyorsa duymamazlıktan gelincek olan sorudur.
canım cicim aşkım bana gönül koyma
fenerin maçı var!
Şampiyonlar Ligi her türlü kızı geride bırakır. Kızlar kusura bakmayın Adriana Lima gelse 21:45 23:30 saatleri arasında gözüm görmez.
Futboldan büyük ihtimalle anlamıyordur. Şampiyonlar ligi maçları zaman aralıklarıyla yapılır ve futboldan anlamayan bir kızın bunu fark etmesi imkansıza yakındır. Zaten futboldan anlıyor olsa şampiyonlar ligi maçın olunca bakkaldan 2 bira alır gelir, beraber oturur izlersiniz. Sözün özü o bütün maçları bir yerden ismini duyduğu şampiyonlar ligi sanıyordur.
böyle soru soran sevgilimi olur la böyle bir soruyu ancak fuckboody sine sorabilir bir kız.
Şu cevabı alacak sevgilidir..

http://tinyurl.com/a22hjqr
bu soruyu sorduğuna göre demek ki şampiyonlar ligini pek tanımamıştır. o zaman şöyle deyin: seninle şampiyonlar ligi. *