bugün

hemen hemen her ilde bulunan ve fiyatı en yükseklerde bulabileceğiniz kokoreççi. fakat fiyatı kadar tadını da en iyi alabileceğiniz yer. ama aslı bakırköy'deki şampiyon kokoreç'tir. ilk şampiyon ismi orada alınmış ve en efsane şampiyon kokoreç'in bulunduğu yer de orasıdır.
lost'tan beter bozmuştur.

(bkz: lost çok bozdu)
Hiçbir lezzeti olmayan iğrenç kokoreç yapan firmadır. Eğer biraz damak zevkiniz varsa önermem. Ankara'da yaşayanlar için AOÇ'nin kokoreçleri harikadır deneyin.
Ogrenciyken evimin yanindaydi bu kokorecci, 5 yılda 5 kere gitmemisimdir. Aoç'den gerisi yalan.
kokoreçi en temiz titiz ve lezzetli yapan mekanlardandir.
Milleti düdüklemeyi seven ve lezzetli kokoreç yapmayı beceremeyen, nasıl olduysa adından kazanan kokoreçci.
(bkz: balon)
Kokoreççilerin kralıdır.. nefis yaparlar.. canım çekti gece gece, gidebilsem keşke, yalnızım anasını satim *
genel fiyat ortalamasından 2 kat pahalıya domates sosu yiyebileceğiniz kokoreççi *
eski günlerinden çoook uzakta...
gereksiz yere pahalı kokoreç.

bizim mahellede bir arabacı vardı on basardı ama kaldırttılar garibanı.
yani yediğin şeyin bağırsak olduğunu düşününce fiyat olarak biraz ortalamanın üstünde gelsede emeğe saygı diyorum. sonuçta kokoreç temiz yapılması gereken bir yemek. boklusunu yiyeceğinize 3 lira fazla verip temizini gönül rahatlığıyla yiyin derim.
Onun lezzeti bokunda.
Beyaz futbolun yeni sponsoru. Evet.
alanya şubesindeki kokoreç hiç lezzetli değildi; sanırım dondurulmuş kokoreçti, beğenmedim.

oysa denizli'deki kokoreççiler öyle mi? taze kokoreci kömür ateşinde mis gibi pişirirlerdi. yemeye doyamazdım. ayrıca kokoreç izmir usulü olmalı.
Şirinyer Nato Şubesi bir gün izdihama uğrayacak işletme.
eski tadı kalmayan, pahalılaşmış kokoreççi. son 1 yıldır gitmedim.
kokoreç diye ekmek arası biber ve domates satan kokoreççi. Yakında batarlar muhtemelen.
Batarlar mı? Adamlar Levent'in en güzel yerine dükkan açtılar her gün sosyetenin sanat dünyasının bütün kalantorları orada. Daha da Balkan ülkelerine yayılma planları var.

AKP'ye sırtını dayayan hiçbir firma AKP gitmedikçe batmaz bu ülkede isterse kokoreç yerine çimento ekmek satsın.
Her daim yenilesi acil addres.
güncel Önemli Başlıklar