bugün

sokakta veya halk otobüsünde şakirtleri tespit etmek çok kolaydır tabii mesela en belirgin özellikleri badem bıyıklı olmalarıdır.
badem bıyık belirteçtir. yeşilimsi kumaş pantolon şüphelinin yönünü daha da belirli kılar ama en garanti yöntem kafalarını kapıya vurur gibi vurmak "tık tık tık". ses yankı yapıyorsa kesin şakird dir.

NOT: yankı belirginleşti, ses görüntü oldu teşekkürler şakirdcikler, artık koşulsuz uyarıcıları görmeden bile koşulsuz tepkininizi * gösteriyorsunuz. sizin için artık zil bile fazla.
Piyer kardin, kigili veya 3 cocuk babasi giysi markalarini tercih ederler. Ben daha tween giyenini gormedim soyle italyan bir takim mesela... Yok amina koyim yemin etmisler giymeyiz diye...

Gozluklu, tedirgin bakisli, her an hersey olacakmis beklentisi felan bunlarda sikca rastlanan tipik ozelliklerdir. Ozguvenleri baya dusuktur. Laf cambazligi yaparak ortmeye calisirlar ama yemezler yani ben yemem, belki sana yediriler. Hem bende istah sorunu var. Tamam iyrencim.

Tanim: intercity rent a car in bi radyo reklami vardi ona benzer; su anda saginizda solunuzda onunuzde arkanizda en az 1 sakirt var dikkatli bakin kafii.
güncel Önemli Başlıklar