bugün

türkiye'de her web sitesi bir engelli adayıdır.
He ya en güncel bilgileri oradan temin ediyorduk neden kapatıldı neden. Bu siteden yararlanarak onur belgesi bile almisligim var benim.
(bkz: zaytung)
ÇOK iŞiME YARIYORDU TAM olarak neden yasaklandı bilen aydınlatabilir mi.
Ben kullaniyorum d:.
(bkz: vikipedia ya engelli maaşı bağlamak)
şaka maka değil bir türkiye gerçeğidir.
hali hazırda devekuşu misali kafamızı kuma gömerek gerçekleri görmezden gelmeye çalışıyoruz.
görsel
(bkz: sansür)
islamic republic of turkey is loading..
(bkz: akp dönemi)
wikipedia düşünsün.. böyle bilgiye ve bilime meraklı bir toplumu kaybetmiştir. hem bizim her şeyden anlayan lider ve hocalarımız var.

şaka ya şaka. türkiye umurlarında bile değildir.
insanların bilgiye erişimini nasıl engelleyebiliriz diye yaptığı beyin fırtınasında açığa çıkan çözüm yolu...
kendisine darbe yapan liderler arasında recep tayyip erdoğan’ın gösterdiği için engelenmiştir.
Az evvel yüzüme tokat gibi çarpan gerçek. Blade runner 2049 u izledim ve aklıma takıldı. Dedim blade runner ne demek hani özel bir anlamı var mı. Açtım vikiyi ama bana terörist muamlesi yaptı.
Engelli ise ötv vermeden üzerine araba aldırmak istediğim sitedir.
eğitim seviyesini azaltmak için yapılmış gibi geliyo bana.
engelli olsa ne olacak ki, başına sıfır yazıp girin yani mesela hani.
Gereksiz engellemedir.
Rahatsız olunan her ibare, halâ bilgileri arasındadır ve türkiye hariç tüm dünyanın ayan beyan okuduğu bilgilerdir.
Hoş, uzay çağında, " ulaşılmaz" denilen hiç bir ağ yoktur.
Az çok teknoloji bilgisine sahip olan için, ulaşım çantada kekliktir, bu gerçeği herkes bilir.

Aynı engel booking' te de devam etmektedir.
Acıyla gülümsenesi durum!
gerçekleri yazdığı için yasaklanmıştır.

not:inş tutuklanmam.
wikipedi açmak çok kolay. w dan önce bir 0 koy tekrar yüklet.
Yaklaşan seçimlerde akpye oy vermesem mi diye düşündürür. Ama bunu dile getirmeyen mal bu muhalafet oldukça akp her secimi kazanır.
Yasak ama herkes kullanıyor nasıl oluyorsa. Evet.
Ödevlerimizi kopyala yapıştır yaptığımız faydalı bir siteydi kendisi. Başına 0 koy kanka açılır diyorlar denemedim.
güncel Önemli Başlıklar