bugün

Söylemeyeyim, ılımlı takılayım, herkesle iyi geçineyim diyorum ama yapamıyorum arkadaş; doğrucu Davut'uz sonuçta...

Şöyle nickaltı muhabbetlerine bakıyoruz, tezgah kurup zarflı başlıklarda birbirlerini up'layanlara bakıyoruz, 'kız yazarlarla whatsapp grubumuz var yeaağğ' diye entryler görüyoruz... Amına koydunuz yani erkekliğin. Bak bak whatsapp grupları varmış. Sözlük kızlarının hepsi birer Victoria secret's mankeni ya zaten, bununla övünüyor amına koyim! Özel mesajlarda dönen karı kız muhabbetlerine, kurulan tezgahlara değinmiyorum bile.

Herifle kız birbirine atıf yapan entryler giriyorlar. Sonra herifin kankisi bu herifin nickaltına girip konuyla paralel bir entry döşüyor. Salak olan sözlük kızı da direkt muhabbete atlıyor ve 'bingo!' Olta başarılı. Bu tezgaha düşenler de hep 11. Nesiller AMK. Peki sizin Öneriniz nedir sayın amına koyduğum? Diyen meriçler elbet çıkacaktır. Önerimiz; gidin özel mesajda yiyin şu bokları, tüm olayın farkında olarak sizin gözümüzün önünde erkek Onurunu 2 paralık etmenize şahit olmak istemiyoruz.
Belki iki kız mesaj atar diye girmedikleri şekil kalmayan erkeklerin sözlükte bolca görülmesi durumudur.
duydum ki aramızda özel mesaj ile mutsuz kadın yazarlara "gel başını yasla" diye omuzlarını atan yazarlar varmış.

bu yavrular sahipsiz değil. adam olun.
Hedefe giden yolda millet kişiliğinden ödünç veriyor.
Doğruları orta yolcu olup günü kurtarmak için askıya alınmış.

Kızların egosunu okşayıp onları elde etmek istiyorlar.
Kızlar bunu anlar. Anlayan çoğu zaman bir şey demiyor belliki.
Belkide onlari öyle tatmin eden yok.

Inanmak istedikleri yalanları duymak milletin hoşuna gidiyor.

Sonuç git gide daha kişiliksiz karaktersiz bencil satıcı ise yaramaz tipler olmak.

Yalama oluyorlar.
Sonra başka bir yerde söyledikleri inandırıcı olmuyor.
Utndrmasna shapshik .s .s
güncel Önemli Başlıklar