bugün

Gerçeklerin ortaya çıkması engellendikçe gün yüzüne çıkandır.

Bu da bize gösteriyor ki, direkt pyd'ye destek veriyorlar imajının önüne geçmek için kandili bombalarmış gibi yapıyorlar.
Akdeniz savaş gemileriyle doldu. Şimdi ege yi dolduruyorlar.
Kapalı kapılar ardında pazarlıklar devam ediyor. Her şey bir kıvılcım bekliyor.
Ekleme: altın 200 tl!
bonbalar hazırlanmaktadır. bütün düşmanlara atılacaktır.
Şaka maka ben girmem.
suriye'ye girmemizle rusların baltık ve küçük doğu avrupa devletlerine saldırması söz konusu.
john kerry şaka yollu da olsa dillendirmiştir. "ne yapayım peki, ruslarla mı savaşayım?"
allah korusundur. çıkacak bir savaş, bizden başka herkesin işine gelir. zaten tam da bu yüzden bizi ortadoğu'nun kucağına atmak istiyorlar. kaldı ki şu an zaten bir nevi savaşın içindeyiz. kendi içimizdeki hain o. çocuklarıyla uğraşıyoruz.
Şüphesiz olacaktır.
O Viyana'nin hicazin şam'im kapılarına Postalim değecek.
Şaka maka silkmeseler bari...
Şaka maka şaka da şuka. (bkz: şakşuka)
görsel
Bu fotoğrafı evvel gün çekmiştim, rus donanması bayraklı gemiler geçip durdu şaka maka boğazdan.
Tanım:ne yazık ki haklı olabilecek korkutucu önerme.
görsel
ya oğlum Ne savaşı ya; Benim hayallerim vardı.
popilist sosyal medya politikacılarının çığırtkanlığını yaptığı savaştır.

az da mı kafa olmaz bi insanda?

eğer savaş çıkarsa kime kaç milyardolara mal olur biliyor musun?

bu küreselciler para için kimlere neler yapar düşünebiliyor musun?

anladık! düşünemiyorsun.
(bkz: 5 ordu savaşı)
ben girmem diyenlere karşı bir şey demek istiyorum.

savaş olsa gidersen orada gitmesen burada öldürürler. savaştan kaçmak zaten direk ölüm sebebidir.

o yüzden çıkarsa üzülerek ifade ediyorum ama sike sike gideceğiz.

bari beni fazla ateş almayan yere koysalar en azında cesedim delik deşik olmasın.
görsel
gerçekleşmemesi dilenen olay. gençler hayatlarının baharında ölmesin, anneler ağlamasın. savaşa gerek yok.
sınırında terör devleti kurulmaya çalışılıyor ki bu da suna dalalet eder, karşında ateş açan birileri var ama savaş açıp saldıracağın kimse yok. uzun vadede ise pkk devleti demek. modern silahlara sahip hemde!!!
bazı şeyler mecburen yapılır. bu da onlardan biri. bende istemiyorum rahatım bozulsun ama her gün ölmek var.
gazamız mübarek olsun. allah cephedekilerin yardımcısı olsun.
savaş savaştır. hiç bir savaştan güçlü çıkılmaz. kaçınılmaz olur ve yapılır.
klevye delikanlıları neredesin lan. Bu arada aranızda cidden silah kullanmayı bilen varmı ? gibi soruları sordurtan durumdur.

- Toplanın oğlum aşağı mahallede fikri abiyi dömüşler.
+ daş var mı daş ?.
hilal ile haç ın savaşı hiç bitmedi ki.